Bydgoszcz - Bromberg Tattoo vol.2: 29.01.22

sty 24, 2022

Bydgoszcz zdecydowanie lubi dziarki. Druga edycja bydgoskiego konwentu tatuażu "Bromberg Tattoo: TERYTORIUM", planowana jest na 29 stycznia 2022 roku! Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ Organizatorzy stawiają na lokalnych artystów z województwa!

- Wracamy do Was z drugą edycją bydgoskiego konwentu tatuażu, która odbędzie się 29 stycznia! Podczas pierwszej, lipcowej edycji pokazaliście nam, że Bydgoszcz zdecydowanie lubi dziarki. Czas na drugą odsłonę, w nieco innej formule. Prezentujemy Wam zimową wersję Bromberg Tattoo: TERYTORIUM. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo postawimy na lokalnych artystów z naszego pięknego województwa - mówi Janusz Więckowski (Jan Fat Can) ze Studia Szerszeń.

Konwent ponownie odbędzie się w zabytkowych murach Fabryki Lloyda, gdzie będziecie mogli zjeść, wypić i pobawić się na afterze. Będą na Was czekać lokalni wystawcy oraz ciekawi goście. Dla tatuatorów przygotowano 20 stanowisk.

Podczas drugiej edycji spotkacie tatuatorów z takich studiów jak:

Scarlett-Studio Tatuaż Artystyczny
Zombie Ink
Ohman Ink
Kejti Dumka Tattoo
Pantera Bydgoszcz
ORZEŁ Tatuaż Bydgoszcz
Setka Tattoo Studio
Studio Szerszeń
Studio Tatuażu Demolka Tat2
Phoenix Rising Tattoo

Specjalne atrakcje zapewni Syska Design! Podczas eventu dobrą atmosferę muzyczną zapewnią Dzejkopp i Trout z kolektywu T52. Konwent poprowadzi niezastąpiony Jakub Poczęty! W tym roku na afterparty kładziemy nacisk na TECHNO! Na nasze zaproszenie zagrają dla Was: HATELOVE i Sournois, którzy wspierani będą przez Matematyka i Goldzika z bydgoskiego kolektywu T52.FM.

Harmonogram wydarzenia:

 9:00 - otwarcie drzwi dla modeli
12:00 - rozpoczęcie konwentu
19:00 - ogłoszenie wyników konkuru
20:00 - koniec konwentu
21:00 - start afterparty

BILETY

Konwent: TUTAJ

Partnerami wydarzenia, podobnie jak przy poprzedniej edycji są: TattooArtist oraz Neba-kosmetyki do pielęgnacji tatuażu.

Patron sceny tatuatorskiej: Janusz Więckowski Jan Fat Can Studio Szerszeń
Patron sceny muzycznej: Buhhaj Organizator: Fabryka Lloyda

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.