Współpracujemy / Partnerzy

ONET - Przygotowane przez nas treści o tatuażystach, tatuażach, konwentach itp. publikowane są na ONECIE w ramach Programu Partnerskiego! Dzięki tej współpracy promujemy polską branżę tatuażu w portalu odwiedzanym codziennie przez 9 MILIONÓW UŻYTKOWNIKÓW!

TATTOOFEST - Magazyn „TattooFest” ukazuje się regularnie od kwietnia 2007 roku. Na przestrzeni lat „TattooFest” stał się marką i symbolem polskiej sceny tatuażu. Zarówno artyści jak i firmy reklamujące się na naszych łamach zyskały popularność i uznanie w środowisku. Magazyn sprzedawany jest w sieci Empik, w salonikach Kolportera, Ruchu oraz przez nasz sklep internetowy. Istnieje również możliwość zakupu prenumeraty.

FUNDACJA DKMS - jest największą bazą niespokrewnionych potencjalnych Dawców szpiku w Polsce. TattooArtist.pl współpracuje jako partner medialny akcji #DobryWzór zachęcającej osoby z wzorami na ciele do rejestracji w bazie Fundacji DKMS.

INK4U - najpopularniejszy w Polsce producent odzieży dla tatuażystów!

ARS TATTOO - największy w tej części Europy sklep internetowy ze sprzętem i akcesoriami do tatuowania

BALM TATTOO - producent kosmetyków do pielęgnacji tatuaży, którego produkty dostępne są w ponad 40-stu krajach!

SKIN PROJECT - unikalna marka kosmetyków, które przeznaczone są do branży tatuatorskiej jak i makijażu permanentnego.

ORAKON® - marka akcesoriów do tatuażu, będąca wypadkową ponad piętnastoletniego doświadczenia w produkcji akcesoriów do tatuażu.

Da Vinci’s Fox Tattoo - Studio tatuażu Da Vinci’s Fox Tattoo, założone w 2021 roku, lokal znajduje się przy ul. Żeromskiego 28 we Wrocławiu. Oferujemy wiele stylów tatuaży, takich jak realistyczne i covery tatuaży, kolorowe, kobiece i subtelne, blackwork, fineline, dotwork, a także tatuaże inspirowane anime i komiksy.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.