Funkcje

W TattooArtist.pl od dwóch lat pracowaliśmy nad platformą, dzięki której będzie można stworzyć największą bazę tatuatyżystów w Polsce oraz pokazać ich pracę w najlepszy możliwy sposób.

Czym jest TattooArtist.pl

W swoim założeniu TattooArtist.pl ma być platformą skupiającą najlepszych polskich tatuażystów w jednym miejscu. Codzienne tworzą oni tysiące dzieł na skórze, które trafiają na Facebooka czy Instagrama i giną w worku bez dna. U nas każdy artysta może założyć konto, w którym może zaprezentować swoje portfolio wykonanych tatuaży i wzorów do wykonania. Z punktu widzenia ich klienta do czynienia mamy zaś serwisem podzielonym na cztery główne kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Do tego szczegółowe filtrowanie po: miastach, stylach, płci tatuatora czy hasztagach. Tatuażyści są dla nas najważniejsi, ale równie ważne jest wszystko to, co dzieje się w koło a dzieje się sporo. Poczynając od konwentów w wielkich miastach po imprezę organizowane na mniejsze skalę. Chcemy w prosty i przejrzysty sposób przekierowywać każdego do celu, którego szuka.

Skąd pomysł na taką platformę?

Pomysł powstał w trakcie dziarania jednego z nas. Manager studia wraz z tatuażystami zastanawiali się, co jeszcze mogą zrobić, aby wypromować siebie i studio. Ich pomysły dotyczyły tylko Facebooka i Instagrama. Jednak z rozmów jasno wynikało, że niekoniecznie taka promocja przekłada się zdobycie klienta, który przyjdzie do nich i wykona tatuaż. Kasa wydana, ale czy efektem końcowym mają być like i serduszka? Problem wydaje się bardziej złożony zarówno od strony tatuażysty jak i klienta.

Są już podobne serwisy o tatuażach i aplikacje choćby do bookingu. Czym odróżnia się od nich TattooArtist.pl?

Tak naprawdę nie ma podobnego do naszego serwisu czy aplikacji. Przede wszystkim nie jesteśmy serwisem bookingowym. Analizowaliśmy tą kwestię i wielu tatuażystów bardzo krytycznie podchodzi do idei bookingu sesji. Często ich terminarz wybiega na 2-3 miesiące do przodu i nie potrzebują takiego narzędzia. Głównym ich problemem jest dotarcie do klienta i na tym chcemy się skupić. Oczywiście u nas też jest opcja bookingu, ale dotyczy ona rezerwacji konkretnego wzoru u konkretnego artysty w konkretnym mieście. Robimy swoje i wsłuchujemy się w oczekiwania polskiej branży tatuażu. Biorąc pod uwagę zainteresowanie i pozytywne opinię to chyba udało nam się z naszą inicjatywą idealnie wstrzelić w zapotrzebowanie branży. W każdym razie jesteśmy zdeterminowani, aby dopiąć swego.

Jaki jest cel TattooArtist.pl

Cel jest jeden. TattooArtist.pl ma skrócić czas poszukiwania tatuażysty/klienta. Chcemy zapewnić wyrafinowane inspiracje, oryginalne treści i bezpośrednie połączenie z odpowiednim artystą.

TattooArtist.pl - wywiady z tatuażystami, tatuaże, wzory, inspiracje
Tak jak tatuażyści nie robią tatuaży za darmo tak i my będziemy musieli zarabiać, aby móc funkcjonować i rozwijać naszą platformę. Przewidujemy miesięczny/roczny abonament dla tatuażystów za korzystanie z podstawowych funkcji TattooArtist.pl. Nie będzie on droższy niż miesięczny abonament za Netfli…
Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.