Cennik

Założenie portfolio jest darmowe. Od tego momentu przez 7 dni można testować i korzystać ze wszystkich funkcji serwisu. Po okresie próbnym blokowana jest możliwość dodawania treści do portfolio. Opłacenie abonamentu odblokowuje dodawania zdjęć do sekcji "tatuaże, "wzory", sklep", "tattoo life". Dodanie materiału z automatu pozycjonuje każdego na początku danej listy przeglądania. Nieopłacone portfolio nie znika z serwisu i jest dostępne na listach wyszukiwana, ale poniżej osób, które wykupiły abonament.

Dzięki takiemu rozwiązaniu serwis, jego promocja i rozwój w 100% finansowany jest przez tatuażystów i piercerów. Natomiast przeglądanie zawartości serwisu przez osoby interesujące się sztuką tatuażu i piercingu czy szukających Artysty jest i będzie darmowe, a serwis nie będzie zaśmiecany reklamami Google AdSense.

Potencjalni klienci

TATTOOARTIST w odróżnieniu od Facebooka czy Instagrama odwiedzają potencjalni klienci szukający tatuażysty przez Google. W lipcu 2022 takich osób było blisko 40 tys. osób (dziennie 1250 osób ogląda tatuaże), a mamy ambitny plan zwiększenia tej liczby do 100 tys. osób miesięcznie, ale to wymaga już czasu.

Reklama i promocja

Dzięki TATTOOARTIST każdy Artysta może zaprezentować swoją twórczość osobom, które planują zrobić swój tatuaż. W odróżnieniu od social mediów na TATTOOARTIST nie ma algorytmów i zasięgów. Wszystko obraca się wokół tatuażystów i tatuaży. Wystarczy systematycznie (np. 1 raz w miesiącu) aktualizować portfolio, aby znaleźć się na pierwszym miejscu w naszej wyszukiwarce.

Portfolio tatuażysty

50 zł netto / 61, 50 brutto - abonament miesięczny

500 zł netto / 615 zł brutto - abonament roczny (41,7 zł netto / 51,3 zł brutto miesięcznie - oszczędność 100 zł w skali roku)

Portfolio piercera

30 zł netto / 36,90 brutto - abonament miesięczny

300 zł netto / 369 zł brutto - abonament roczny (25 zł netto / 30,75 zł brutto miesięcznie - oszczędność 100 zł w skali roku)

Wystawiamy faktury, więc abonament "wrzucacie w koszt" prowadzenia swojej działalności.

Sklep

Nie pobieramy żadnej prowizji od sprzedanych produktów! Sklep działa na zasadzie tablicy ofert. Wysyłka towaru jest po stronie sprzedającego.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.