Cennik

Reklama i promocja

Dzięki TATTOOARTIST każdy tatuażysta lub piercer może zaprezentować swoją twórczość osobom, które planują zrobić tatuaż lub piercing. W odróżnieniu od social mediów na TATTOOARTIST nie ma algorytmów i zasięgów. Wystarczy systematycznie aktualizować portfolio, aby znaleźć się na pierwszym miejscu strony głównej serwisu i w naszej wyszukiwarce.

Potencjalni klienci

TATTOOARTIST  odwiedzają potencjalni klienci szukający tatuażysty przez Google a nie Facebooka czy Instagrama. Po pierwszym kwartale 2023 r. średnia liczba takich użytkowników wynosi 40 tys. osób miesięcznie (dziennie +- 1300 osób) a mamy ambitny plan zwiększenia tej liczby do 100 tys. osób miesięcznie, ale to wymaga czasu i funduszy.

Statystyki - pierwszy kwartał 2023 roku.

Pionowa przerywana linia oddziela zeszły rok od pierwszych trzech miesięcy tego roku. Zgodnie z naszymi założeniami serwis nadal fantastycznie rośnie! Utrzymujący się trend wzrostowy (dwie czerwone strzałki) oznaczają, że serwis spełnia oczekiwania użytkowników (potencjalnych klientów) oraz algorytmów Google.

Łączna liczba kliknięć określa, ile razy użytkownicy kliknęli wynik w Google i trafili na TATTOOARTIST. W pierwszych trzech miesiącach tego roku zanotowaliśmy 140 tys. organicznych kliknięć, co stanowi już 40% tego, co było w całym zeszłym roku, w którym liczba ta wyniosła 360 tys. Naszym planem minimum w tym roku jest przekroczyć pół miliona kliknięć i jak widać jesteśmy na dobrej drodze, aby to osiągnąć. Oczywiście naszym celem jest MILION!

Łączna liczba wyświetleń (granatowa linia) oznacza, ile razy użytkownicy zobaczyli link do TATTOOARTIST w wynikach wyszukiwania. W zeszłym roku było to 13,2 mln wyświetleń a za pierwsze trzy miesiące tego roku liczba ta wyniosła blisko 6 mln! W pierwszym kwartale tego roku osiągnęliśmy połowę tego, co za cały 2022 rok. Oznacza to, że coraz więcej osób zauważa nasz serwis i odwiedza go w wynikach swoich wyszukiwań.

Pomarańczowa linia oznacza średnią pozycję TATTOOARTIST w wynikach wyszukiwania, biorąc pod uwagę najwyższą pozycję, na jakiej kiedykolwiek pojawiła się ona w wynikach wyszukiwania. Odnotowaliśmy wzrost, co oznacza, że nadal przesuwamy się w wynikach wyszukiwania a nasz serwis jest coraz bardziej popularny i pożądany przez użytkowników. Naszym cele jest być nr 1 na każdym słowie związanym z tatuażem i piercingiem.

Cennik

Założenie portfolio na TATTOOARTIST jest darmowe. Od tego momentu przez 7 dni można testować i korzystać ze wszystkich funkcji serwisu. Po okresie próbnym blokowana jest możliwość dodawania treści do portfolio a samo portfolio jest niedostępne w wynikach wyszukiwania. Opłacenie abonamentu odblokowuje dodawania zdjęć do sekcji "tatuaże, "wzory", sklep", "tattoo life". Dodanie materiału z automatu pozycjonuje każdego na początku danej listy przeglądania.

Dzięki takiemu rozwiązaniu serwis, jego promocja i rozwój w 100% finansowany jest przez tatuażystów i piercerów. Natomiast przeglądanie zawartości serwisu przez osoby interesujące się sztuką tatuażu i piercingu czy szukających Artysty jest i będzie darmowe, a serwis nie będzie zaśmiecany reklamami Google AdSense.

Portfolio tatuażysty

  • 50 zł netto / 61, 50 brutto - abonament miesięczny
  • 500 zł netto / 615 zł brutto - abonament roczny (41,7 zł netto / 51,3 zł brutto miesięcznie - oszczędność 100 zł w skali roku)

Portfolio piercera

  • 30 zł netto / 36,90 brutto - abonament miesięczny
  • 300 zł netto / 369 zł brutto - abonament roczny (25 zł netto / 30,75 zł brutto miesięcznie - oszczędność 100 zł w skali roku)

Wystawiamy faktury, więc abonament "wrzucacie w koszt" prowadzenia swojej działalności.

Sklep

Nie pobieramy żadnej prowizji od sprzedanych produktów! Sklep działa na zasadzie tablicy ofert. Wysyłka towaru jest po stronie sprzedającego.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.