Pierwsza konferencja dla piercerów!

lis 16, 2021

W weekend 20-21 listopada odbędzie się pierwsza konferencja skierowana do piercerów. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wykłady odbędą się online.

Stało się! Po trzech latach od powstania stowarzyszenia Professional Piercers Poland spełnia jedno ze swoich naszych największych marzeń i organizuje konferencję. I to nie byle jaką!

- Do tematu piercingu chcemy podejść bardzo szeroko. Omawiać będziemy nie tylko techniki przekłuć, ale też inne, nie mniej istotne aspekty zawodu. Tematy prelekcji to m.in. higiena, sterylizacja, pielęgnacja i techniki przekłuwania, a także biżuteria czy fotografia. Prelegenci to najlepsi w swoim fachu specjaliści nie tylko z Polski, ale również ze świata. Kilkoro z nich to członkowie naszego stowarzyszenia - mówi Beata Kwaśniewska, Prezes PPP.

Nie zabraknie również gości z innych zaprzyjaźnionych organizacji takich jak amerykańskie Association of Professional Piercers. Konferencja powstaje dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia oraz pomocy naszych partnerów. Na ten moment są to Enbio, Mick Jewelry, Sztorm Tattoo Studio, TattooArtist.pl, jednak ich grono cały czas się powiększa.

- Udział w wydarzeniu przewidziany jest wyłącznie dla osób pracujących jako piercer oraz dla praktykantów. Przy rejestracji konieczne będzie podanie nazwy studia piercingu/tatuażu/kosmetycznego w którym się pracuje. Po zakończonych wykładach każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w konferencji w formie papierowej. Certyfikaty zostaną przesłane pocztą na podany przy rejestracji adres – podsumowuje Beata Kwaśniewska.

Harmonogram

20.11 - sobota

  • 10:00 - 11:30 Enbio - Higiena: używanie autoklawu w studio piercingu
  • 12:00 - 13:30 Karolina Orzechowska - Dobre zdjęcia na Twoim Instagramie!
  • 14:00 - 15:30 Mick Piercing - Biżuteria: Design ucha, inne spojrzenie
  • 16:00 - 18:00 Lady Pi - Mikrobiom skóry z perspektywy piercingu
  • 400 zł - po ogłoszeniu


21.11 - niedziela

  • 13:00 - 14:30 Lady Pi - Piercing Intymny kobiet
  • 16:00 - 17:30 Ryan Ouellette - The Daith Piercing: expand your knowledge (wykład w języku angielskim)
  • 18:00 - 19:30 Luis Garcia - Ears: Beauty in Complexity (wykład w języku angielskim)

Koszt udziału w konferencji:

  • 350 zł - do czasu ogłoszenia pełnej listy wykładów
  • 400 zł - po ogłoszeniu
Rejestracja i regulamin konferencji.
Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami i weź udział w pierwszej konferencji dla piercerów!

Professional Piercers Poland

Misją PPP jest wspieranie piercerów w pogłębianiu wiedzy z zakresu anatomii, technik piercingu, higieny oraz doskonalenie umiejętności bezpiecznego przekłuwania ciała i dbania o klienta po zabiegu

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.