SZTOSY'20: Tatuaż mały kolorowy

Plebiscyt Sztosy'20 sty 08, 2021

SZTOSY’20 to 12 kategorii konkursowych i pula nagród wynosząca 40 000 zł!! Zagłosuj w plebiscycie TattooArtist.pl na najlepsze tatuaże 2020 roku! Głosowanie trwa w od dnia 11.01.2021 r. do 31.01.2021 r., do godz. 23:59:59.99.

SZTOSY to typowy konkurs, jaki znamy z każdego konwentu, tylko, że głosowanie na najlepszy tatuaż dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 7248 (cena 2,46 zł z VAT) w treści wpisując odpowiedni prefix podany przy każdym tatuażu. W przypadku kategorii "Tatuaż mały kolorowy" jest to SMK.X, w miejscu X wpisujemy numer kandydata, np. SMK.1.

40% z każdego głosu oddanego w plebiscycie tj. 0,98 zł brutto przeznaczone zostanie na rozwój i promocję serwisu TattooArtist.pl. 60% z każdego głosu oddanego w plebiscycie tj. 1,48 zł brutto trafi na konto operatora systemu liczenia głosów oddanych za pośrednictwem wiadomości SMS.

ODDAJ GŁOS I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Po zarejestrowaniu się w systemie SMS-em o treści nadawca SMS-a staje się uczestnikiem Konkursu i otrzymuje w zwrotnym SMS-ie otwarte pytanie konkursowe, na które ciekawie i wyczerpująco odpowiada kolejnym SMS-em o treści SZTOS.ODP pod numer 7248 (cena 2,46 zł z VAT). Udział w Konkursie jest dobrowolny.

Treść pytania konkursowego brzmi następująco: Za co kochasz tatuaże?
Całość, tzn. hasło wraz z odpowiedzią nie może przekroczyć dwóch SMS-ów (160 znaków każdy). Każdy SMS wysyłany pod numer 7248 kosztuje 2,46 zł z VAT.

Spośród nadesłanych odpowiedzi Jury Konkursowe wybierze jedną najciekawszą, której autor zostanie nagrodzony:
- voucherem na kwotę 1000 zł brutto do wybranego Artysty mającego portfolio w serwisie www.tattooartist.pl
- zestawem kosmetyków do pielęgnacji tatuaży firmy Balm Tattoo
- zestawem produktów INK4U
- roczną prenumeratą TATTOOFEST w zestawie z albumem „TATTOOFEST. 25 Polish Female Tattoo Artists – issue 2”

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.