Arena Tattoo Gliwice: 8-10.05.2020

Wydarzenia sty 17, 2020

Innowacyjne podejście do sztuki ciała to idea Areny Tattoo –  wydarzenia, które w dn. 8-10 maja 2020 roku zagości w gliwickiej arenie.  Podczas odwiedzin na tym niecodziennym show spotkacie inspirujących  artystów z wielu zakątków świata, poznacie różnorodne formy modyfikacji  ciała we wszystkich aspektach - od higieny i bezpieczeństwa, po  psychologię i neurologię. Będzie też okazja, by zetknąć się z wszelkimi  rodzajami sztuki.

Co oczywiście najważniejsze –Arena  Tattoo oznacza szansę, by samemu poddać się artystycznej modyfikacji  ciała, a najlepsze prace tatuatorskie zostaną nagrodzone! Przestrzeń  wydarzenia zostanie zagospodarowana stoiskami następujących branż:
- tatuaż & piercing
- motoryzacja
- moda i biżuteria
- medycyna estetyczna
- zdrowie i uroda

Będą  na Was czekać również: konkursy na najlepszy tatuaż; strefa 18+ ze  sztuką i produktami tylko dla dorosłych; strefa Pin-Up, gdzie  znajdziecie produkty retro/vintage, stare winyle, oryginalny sprzęt AGD.  Do tego customowe auta, motocykle i rowery, wystawa sztuki klasycznej  polskich artystów i sztuka współczesna (aerografia, murale, graffiti,  body painting).

Goście wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy  gamingowej z planszówkami, koncertów, pokazów burleski, pole dance i  innych form tańca. Doradzą eksperci na stoiskach barber shopów i  specjaliści z dziedziny neurologii, psychologii i dermatologii. Dla  chętnych zorganizujemy także warsztaty edukacyjne.

Kogo  zapraszamy? Dajemy przestrzeń wszystkim grupom społecznym, osobom w  każdym przedziale wiekowym. Różnorodność zaplanowanych stref pełnych  atrakcji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie się  spotykamy? W Arenie Gliwice – jednym z najnowocześniejszych i  największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, który na Śląsku  nie ma sobie równych.

Szczegóły na: arenatattoo.pl i arenagliwice.com

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.