Arena Tattoo Gliwice: 15-16.05.2021

Wydarzenia sty 06, 2021

Innowacyjne podejście do sztuki ciała to idea Areny Tattoo – wydarzenia, które w dniach 15-16 maja 2021 roku zagości w gliwickiej arenie. Pomimo nazwy impreza nie będzie miała charakteru stricte tatuażowego, znanego z innych tego typu imprez w Polsce i za granicą.

Podczas odwiedzin na tym niecodziennym show spotkacie inspirujących  artystów z wielu zakątków świata, poznacie różnorodne formy modyfikacji  ciała we wszystkich aspektach - od higieny i bezpieczeństwa, po  psychologię i neurologię. Będzie też okazja, by zetknąć się z wszelkimi  rodzajami sztuki.

Oprócz stoisk wystawców, wśród których znajdą się nie tylko studia tatuażu, ale także m.in. piercerzy i barberzy, organizatorzy zadbali również o atrakcje dodatkowe, które wpiszą się w klimat targów. Podczas wydarzenia będzie strefa sportów walki, wystawa sztuki ulicznej, zajęcia jogi oraz szansa na to, by na nowo odkryć planszówki dzięki ekipie katowickiego Ludiversum, a także koncerty m.in. Silver Samurai.

Co oczywiście najważniejsze – Arena Tattoo oznacza szansę, by samemu poddać się artystycznej modyfikacji ciała, a najlepsze prace tatuatorskie zostaną nagrodzone! Przestrzeń wydarzenia zostanie zagospodarowana stoiskami następujących branż:
- tatuaż & piercing
- motoryzacja
- moda i biżuteria
- medycyna estetyczna
- zdrowie i uroda

Będą na Was czekać również: konkursy na najlepszy tatuaż; strefa 18+ ze sztuką i produktami tylko dla dorosłych; strefa Pin-Up, gdzie znajdziecie produkty retro/vintage, stare winyle, oryginalny sprzęt AGD. Do tego customowe auta, motocykle i rowery, wystawa sztuki klasycznej polskich artystów i sztuka współczesna (aerografia, murale, graffiti, body painting).

Goście wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy gamingowej z planszówkami, koncertów, pokazów burleski, pole dance i innych form tańca. Doradzą eksperci na stoiskach barber shopów i specjaliści z dziedziny neurologii, psychologii i dermatologii. Dla chętnych zorganizujemy także warsztaty edukacyjne.

Kogo zapraszamy? Dajemy przestrzeń wszystkim grupom społecznym, osobom w każdym przedziale wiekowym. Różnorodność zaplanowanych stref pełnych atrakcji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie się spotykamy? W Arenie Gliwice – jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, który na Śląsku nie ma sobie równych.

Bilety wstępu do kupienia na: www.eventim.pl/artist/arena-tattoo/

Szczegóły na: arenatattoo.pl i arenagliwice.com

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.