Konkurs Ars Tattoo na najlepszy tatuaż wykonany farbami Radiant rozwiązany. Zobacz nagrodzone tatuaże!

INKspiracje kwi 23, 2021

Konkurs był wyjątkowo prosty. Tatuażysta miał za zadanie wykonać tatuaż farbami Radiant. Pierwsze zdjęcie musiało zostać wykonane podczas sesji a drugie zdjęcie przedstawiać musiało efekt końcowy, czyli gotowy tatuaż. Konkurs trwał od 8 marca do 15 kwietnia br.

- Postanowiliśmy zrobić konkurs, który będzie wymagał od uczestników trochę więcej zaangażowania niż popularne konkursy w stylu, udostępnij, oznacz a my wylosujemy. W szczególności, że w grę wchodził wartościowy zestaw jednego z najlepszych producentów tuszy na świecie, o którego warto było powalczyć. Podczas wyboru prac przykładaliśmy dużą wagę do tego żeby wszystkie wymagania konkursu zostały spełnione. Planujemy całą serię takich konkursów, z wartościowymi nagrodami, dlatego też warto jest śledzić nasz profil na Facebooku. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym artystom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach - mówi Karol Gruszewski z Ars Tattoo.

Konkurs wygrał Heniek Pomidor, który wykonał tatuaż przedstawiający Son Goku. W nagrodę otrzymał wartościowy zestaw Radiant Orient Ching. To unikalny zestaw do tatuażu stworzony z pasji do kultury orientalnego wschodu. Ten zestaw to ponad 20 lat wiedzy i doświadczenia w doskonaleniu prac w orientalnych oraz japońskich stylach tatuażu. Cała ta wiedza została zamknięta w 16 buteleczkach z kolorowymi tuszami i eleganckim metalowym etui.

- W zwycięskiej pracy Heńka Pomidora urzekł nas wzór, dobrze zaplanowany, dynamiczny i przede wszystkim bardzo dobrze wykonany, zarówno konturu, jaki i wypełnienie, cieniowanie. Heniek Pomidor spełnił też wszystkie zasady konkursu. Wykonał i przesłał zdjęcie, z sesji, na której widoczny jest wykonywany tatuaż i farby Radiant oraz zdjęcie skończonego już tatuażu - dodaje Karol Gruszewski z Ars Tattoo.

Organizatorzy postanowili wyróżnić dodatkowo trzy osoby: Tazukę, Przemysława Jaśkiewicza oraz Dagmare Potęgę. Wszyscy zostali nagrodzeniu produktami marki Sirius Tattoo Equipment.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.