Tatuażowy cosplay Candy Ink

INKspiracje maj 05, 2020

Podstawą cosplayu jest przygotowanie odpowiedniego stroju oraz charakteryzacji, które będą jak najwierniej odwzorowywały wybraną postać z gry, filmu, serialu, komiksu czy nawet książki. Najczęściej dotyczy on postaci fantasy, science fiction lub anime. Candy Ink ze studia Ink.fluence we Wrocławiu zrobiła zaś cosplay wydziaranych przez siebie tatuaży.

Pomysł na makijaż inspirowany tatuażem, a właściwie to chyba już cosplay nie wziął mi się znikąd. Już dawno temu widziałam w internecie takie wykonania, ale dopiero teraz znalazłam czas na realizację. I okazuje się, że jest to bardzo fajne zajęcie (śmiech). Na razie są to pierwsze próby, więc robię to w skromnym wydaniu, ale myślę, że to uzupełnia kreację moich social mediów. Jeżeli poza makijażem robię jeszcze jakieś dodatki, to zajmuje mi to kilka godzin. W realizacji zdjęć często pomaga mi mój Grzesiek. Na razie robię to po prostu dla przyjemności, nie mam żadnych dalekosiężnych planów, ale kto wie... może wsiąknę w to na dłużej – wyjaśnia Candy Ink.
Wykonanie geishy zajęło mi ok. sześć godzin a syreny może dwie. Na razie wykorzystuję to, co znajdę w domu - skrawki materiałów, sztuczne kwiaty, kartony, biżuteria, którą noszę na co dzień. Korzystam też z dobrodziejstw nowoczesnej techniki i niektóre elementy dodaję w programie graficznym np. macki ośmiornicy - dodaje Candy Ink.
Candy Ink - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
Candy Ink - tatuażysta z Wrocław. Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.