15. Tattoofest Convention przełożony na 2021 r.

Na czasie kwi 30, 2020

Jeden z największych i najstarszych festiwali tatuażu w Polsce nie odbędzie się w tym roku. Organizatorzy 15. Tattoofest Convention w trosce o bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających imprezę postanowili przenieść ją na 2021 rok.

Nowe data krakowskiego wydarzenia to 5-6 czerwca 2021 roku.

Ze względu na panującą sytuację i mając na uwadze ogólne bezpieczeństwo postanowiliśmy nie przekładać festiwalu na jesień, a podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji. Nowy termin 15. Tattoofest Convention to 5-6 czerwca 2021. Mamy nadzieję, że ten czas pozwoli nam zadbać o to ze zdwojonym wysiłkiem, żeby jubileuszowa edycja odbyła się w atmosferze święta i radości, a nie niepewności. Dziękujemy bardzo za wsparcie, jakie płynie do nas od wystawców i partnerów – to potwierdza słuszność tej decyzji! - napisali w internetowym oświadczeniu na FB organizatorzy.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przyszły rok. Można je także zwrócić, w tym celu należy napisać maila na adres: support@goingapp.pl.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.