Charytatywne tatuaże w walce z rakiem

Na czasie lis 17, 2020

"DZIARYTATYWNIE" to akcja, w której Artyści Tatuażu przekazują projekt, Wy go licytujecie a środki zostają przeznaczone na podopiecznych fundacji "W Związku Z Rakiem". Proste!

Fundacja „ W Związku Z Rakiem” to fundacja wrocławska, ale działa na skalę ogólnopolską. Na co dzień zajmuję się szeroko rozumianym wsparciem osób z chorobą onkologiczną. Poprzez refundację kosztownego leczenia, wsparcie psychologów, dietetyków i rehabilitantów staramy się dbać o ciągłość procesu leczenia, ale także podnosić, jakość życia swoich podopiecznych. Oprócz tego prowadzi kampanie dotyczące profilaktyki.

- Ze względu na ciężkie czasy związane z pandemią, wszystkie nasze plany musieliśmy przerzucić na sferę internetową. Stąd też się wziął pomysł dotyczący grupy Facebookowej „DZIARYTATYWNIE”. Od razu uderzyliśmy do środowiska artystycznego. Tatuaże są teraz na topie a artyści są niezmiernie wrażliwi i chętni do pomocy. Grupa dotyczy stricte licytacji charytatywnych. Licytuje się tylko i wyłącznie projekty tatuaży-oczywiście artyści mogą zgłaszać się z całej Polski, nie chcemy ograniczać się tylko na województwo dolnośląskie. Grupa ma charakter nieokreślony w czasie. Chcemy, żeby istniała jak najdłużej – tłumaczy, Agata Łabuda z Fundacji W Związku Z Rakiem.

Każdy tatuator, który chce wesprzeć fundację ma taką możliwość! Wystarczy, że wejdzie na grupę, wrzuci projekt, opisze lokalizację i wstawi cenę startową - licytacja projektu trwa 10 dni.

Więcej informacji na grupie "DZIARYTATYWNIE".

DZIARYTATYWNIE
Heeej people! Grupa została stworzona do licytacji charytatywnych. Artyści przekazują projekt, Wy go licytujecie a środki zostają przeznaczone na podopiecznych fundacji “W Związku Z Rakiem” Proste!...

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.