Joanna Fąferko zaprasza na seminarium w trakcie Wrocław Tattoo Konwent

Na czasie lip 20, 2021

31 lipca br. podczas Tattoo Konwent we Wrocławiu Joanna Fąferko będzie miała przyjemność poprowadzić wykłady dla tatuatorów. Seminarium skierowane jest do każdego – niezależnie od stylu czy stażu pracy. Ma na celu rozwijanie nabytych umiejętności, motywowanie i dzielenie się zdobytą przez nią wiedzą –  a nie naukę tatuowania od podstaw. Ilość miejsc ograniczona!

-  Od 3 lat prowadzę grupowe i indywidualne seminaria pod marka TattooSeminar. Od samego początku skupiam się na tym by pokazać innym jak bardzo różnorodne jest podejście do tatuowania w jednym stylu, a co za tym idzie, że podstaw i techniki możemy nauczyć się od innych, ale już budując swój styl dużo zależy od naszej prywatnej kreatywności i motywacji. Przez te lata zauważyłam wielorakość charakterów i podejścia do pracy - są tacy, którzy w ciągu 2 lat potrafią niczym burza lecieć do przodu. Są też tacy jak ja, którym zajmuje to nieco więcej czasu, potrzebują inspiracji i większych nakładów pracy aby znaleźć swoją drogę. I to właśnie w wyniku mojego własnego doświadczenia zawodowego jako tatuatorki, a następnie osoby prowadzącej wykłady, czy szkolenia zauważyłam, że często w takich seminariach uczestniczą diabelnie zdolne osoby, które po prostu stanęły w miejscu i potrzebują naprawdę niewiele żeby wystartować do przodu. I stąd właśnie pomysł na tegoroczny wykład  – mówi Joanna Fąferko z Black Pearl w Brzegu.

Na swoje seminaria Asia zaprasza czasem rożnych artystów z kraju i z zagranicy, właśnie po to by uczestnicy „na żywo” mogli zobaczyć, że ilu realistów - tyle podejść do tatuowania. Skupia się na realizmie - bo w tym stylu sama pracuje. Wykład prowadzony podczas Wrocław Tattoo Konwent ma za zadanie rozwijanie nabytych umiejętności, motywowanie i dzielenie się zdobytą przez nią wiedzą –  a nie naukę tatuowania od podstaw.
 
- Kiedy znowu otrzymałam możliwość poprowadzenia seminariów na konwencji długo myślałam o czym by tu mówić. Jak wykorzystać zaledwie jeden dzień. I po głębszym zastanowieniu stwierdziłam, że taki motywacyjny temat przewodni, podzielenie się tym życiowym doświadczeniem tatuatorskim może komuś pomoc rozwinąć skrzydła. Oczywiście nie będzie to kilkugodzinny monolog o mnie. Przygotowałam sporo aspektów technicznych i organizacyjnych - dotyczących m.in. wyjazdów na guest spoty i konwencje. Będzie dużo o sprzęcie i o tym o czym uczestnicy będą chcieli usłyszeć – dodaje Fąferko.

Wykład jest otwarty dla każdego i jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność przesłania formularza.

- Jednak chcę podzielić się wiedzą, którą zdobywałam przez kilka dobrych lat i chcąc aby ta energia dzielenia się i wspierania krążyła dalej to każdy uczestnik będzie mógł wspomóc stowarzyszenie, które sama wybrałam. Nie jest to obowiązkowe, jednak jeśli ktoś uzna wiedzę za cenną to może się odwdzięczyć wykupując na miejscu cegiełkę za dowolną kwotę, która zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia „Wilk Syty i Owca Cała”, wspierającego Stajnię Karczów. Miejsce to jest na prawdę wyjątkowe i pomaga na co dzień wielu zwierzętom, do których los się wcześniej nie uśmiechał – podsumowuje Joanna Fąferko.

Na ten moment zostało 10 miejsc na seminarium. Zapisać się można wypełniając formularz: TUTAJ

Harmonogram dnia / sobota:
10:00-11:00 – tytułem wstępu / przedstawienie planu dnia + krótko o mnie
11:30-13:30 – jak zaczynać i nie zwariować / rozwój techniczny i dobór sprzętu / projektowanie ważną częścią tatuowania / planowanie miejsca pracy / motywacja
14:30-17:00 – dobór stylu / cover up-y / guest spoty / konwencje / prowadzenie studia vs praca w studiu

Joanna Fąferko - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
Joanna Fąferko - tatuażysta z Brzeg. Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.