Konkurs na najlepszy tatuaż w temacie stylu miejskiego!

Na czasie maj 19, 2021

Jeśli jesteś posiadaczem tatuażu, który nawiązuje do graffiti lub skateboardingu, możesz zawalczyć o nagrodę główną: deskorolkę ufundowaną przez skateshop BC24. Pozostałe nagrody do wygrania to "zośka" firmy Maniac, mazaki od Galerii Koloru, albumy i prenumeraty magazynu TATTOOFEST. Konkurs trwa do 27 maja.

- Jako magazyn TATTOOFEST we współpracy z krakowskim  skateshopem BC24 oraz Galerią Koloru, organizujemy pierwszy taki konkurs dla posiadaczy tatuaży. Postawiliśmy na tematykę stylu miejskiego, kojarzącego się z jego trzema odłamami - tatuażu, graffiti i  jazdy na deskorolce. Jeśli twoja dziara się z nimi kojarzy, to wystarczy opublikować jej zdjęcie na swoim Instagramie, dodając znaczniki organizatorów i hasztag #konkursnatatuaz. Zwycięzców wyłonimy w Dniu Dziecka, więc jest to świetna okazja, aby sprawić sobie prezent - tłumaczy Beata Wojciszke z TATTOOFEST.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane w czerwcowym wydaniu magazynu TATTOOFEST.

Regulamin "Konkurs na najlepszy tatuaż w temacie stylu miejskiego"

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.