Kraków - Studio "Mistrzowie Tattoo" szuka tatuażystów do swojego zespołu

Na czasie cze 22, 2022

Mistrzowie Tattoo Kraków to piąte studio dynamicznie rozwijającej się sieci salonów tatuażu Mistrzowie Tattoo po Rumi, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu.

Przestronne i nowoczesne studio z prywatnym ogródkiem zlokalizowane jest w ścisłym centrum Krakowa - ul. Kalwaryjska 51. Oferują pracę w zespole doświadczonych artystów, komfortowe warunki pracy oraz bardzo dobre warunki finansowe i jasne rozliczenie. Poszukują tatuatorów na 2 stanowiska.
Zapewniają stanowisko pracy na wyłączność, najlepszy sprzęt i materiały, obsługę managera/recepcji oraz marketing i pełny kalendarz.

- Jeżeli jesteś doświadczonym tatuatorem, zależy Ci na dobrych warunkach pracy, fajnej atmosferze i chcesz się rozwijać - zapraszamy do Mistrzów Tattoo w Krakowie. Pracuj w jednej z największych sieci w Polsce - w samym sercu Krakowa. Olbrzymi zespół, wielu utalentowanych tatuatorow. Bierzemy udział w konwentach, organizujemy guest spoty między naszymi studiami i nie tylko. Rozwijamy się wszyscy - zachęca Damian manager studia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij portfolio, parę słów o sobie na email krakow@mistrzowietattoo.pl Masz pytania? Śmiało dzwoń do Moniki +48 534 710 401.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.