Ostatnia szansa na konwentowy tatuaż w tym roku - Łódź zamyka cykl Tattoo Konwent 2023

Na czasie lis 17, 2023

Już 18-19 listopada do Łodzi zawita kolejna edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu Tattoo Konwent. W wydarzeniu weźmie udział aż 400 tatuatorów, w tym gwiazdy takie jak Inez Janiak, Michał Wurszt czy Alex Zakharov. Dla wszystkich odwiedzających imprezę to unikatowa szansa na zobaczenie na żywo prac swoich ulubionych artystów, poznanie nowych trendów, a także wzięcie udziału w licznych atrakcjach towarzyszących.


Tattoo Konwent to impreza skupiająca w jednym miejscu tatuatorów z różnych stron Polski. Wydarzenie przyciąga setki wystawców, dając odwiedzającym unikalną okazję do obserwacji artystów przy pracy, poznania ich technik i, potencjalnie, zdobycia długo wyczekiwanego tatuażu.

Program pełen atrakcji

Program festiwalu obfituje w najróżniejsze atrakcje - w tym DRAG QUEEN show z udziałem Himery, Hrabiny i Shady Lady, koncerty zespołów Ballkick, Suck My Glove, D.Real oraz duetu rapera Lorda Willina i wokalistki Madeline Hogen, a także spektakularny pokaz body suspension. Na uczestników czekają również warsztaty kreatywne, takie jak szycie na maszynie czy tatuowanie na skórce banana. Szeroka oferta atrakcji towarzyszących to odpowiedź na potrzeby zarówno dorosłych, jak i młodszych entuzjastów sztuki tatuażu.

Konkursy na najlepsze tatuaże

Nieodłączną częścią Tattoo Konwent są konkursy na najlepsze tatuaże, przyciągające zarówno artystów, jak i miłośników tej formy sztuki. Zgłoszone prace oceni pod kątem techniki wykonania, oryginalności, a także zgodności z wybraną kategorią profesjonalne jury - Joanna ‘Akvarko’ Zielińska, Artur Gepas Gierlich, Bartosz ‘Wiśnia’ Wiśniewski. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone. Podczas łódzkiej edycji odbędzie się 9 konkursów:

  • Najlepszy tatuaż mały (zagojony)
  • Kolaboracje (zagojony)
  • Najlepszy tatuaż neotradycyjny (wykonany w trakcie Konwentu)
  • Najlepszy tatuaż soboty (wykonany w trakcie Konwentu)
  • Najlepszy tatuaż duży (zagojony)
  • Najlepszy tatuaż realistyczny (zagojony)
  • Najlepszy tatuaż graficzny (zagojony)
  • Najlepszy tatuaż dwudniowy (wykonany w trakcie Konwentu)
  • Najlepszy tatuaż niedzieli (wykonany w trakcie Konwentu)

Bilety i rejestracja wystawców

Do piątku 17 listopada trwa internetowa przedsprzedaż biletów. W ofercie dostępne są bilety jedno i dwudniowe, specjalne karnety dla grup, bilety ulgowe oraz karnety w zestawie z pamiątkową koszulką Tattoo Konwent projektu tatuatora Patryka Hiltona.
Dzieci do 10. roku życia oraz osoby powyżej 65. roku życia wchodzą na imprezę za darmo.
Program i bilety: https://www.tattookonwent.pl.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.