Nagrodzone tatuaże podczas Poznań Tattoo Konwent 2023 [GALERIA]

Na czasie mar 17, 2023

W przestrzeni MPK zjawiło się ponad 500 twórców tatuażu z różnych zakątków kraju. Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu imprezy były konkursy na najlepsze tatuaże. Tatuażyści mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed kilkutysięczną publicznością oraz jury złożonym z cenionych w branży ekspertów: Olą Kozubską, Jagodą Jęcikowską, Sergeyem Butenko i Agahem Ozturkiem.

- Oceniać prace w konkursach na Poznań Tattoo Konwent mam przyjemność od 2017 roku i jest to dla mnie zawsze początek sezonu konwentowego w danym roku. Poznań, od kiedy pamiętam cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno zwiedzających jak i samych wystawców jednak tym razem przyznaję, że przerósł moje oczekiwania. Marcin z ekipą nieustannie dbają o świetny klimat imprezy dla wszystkich, jest mi zawsze niezmiernie miło, że mogę być jej częścią - mówi Ola Kozubska ze studia Ładne Rzeczy Tattoo & Piercing w Łodzi.

Jurorzy oceniali technikę oraz kreatywność zgłoszonych prac i przyznali łącznie 30 nagród. Kandydatów na zwycięzców nie brakowało - łącznie do konkursów zgłoszono aż 501 prac. Nowością pośród kategorii konkursowych były tatuaże wykonane techniką handpoke.

- Z przyjemnością obserwuję jak poziom prac wystawianych w konkursach z roku na rok jest coraz wyższy, co jednak nie ułatwia nam zadania przy wyborze tych najlepszych. Mamy jednak zgraną i różnorodną pod względem stylistyki ekipę, więc idzie nam bardzo sprawnie. Oczywiście nie zawsze jesteśmy jednomyślni, kilka razy potrzebna nam była z tego powodu dogrywka, ostatecznie jednak myślę, że wszyscy jesteśmy zadowoleni ze swoich wyborów. Czekam teraz na kolejny Tattoo Konwent, tym razem w Gdańsku, gdzie pojawię się ze swoim studiem, jako wystawca - dodaje Aleksandra.

Poniżej zobaczyć możecie nagrodzone tatuaże podczas Poznań Tattoo Konwent 2023!


Najlepszy Tatuaż Mały - zagojony (sobota)

Najlepszy Tatuaż Duży- zagojony (sobota)

Najlepszy Tatuaż Realistyczny - zagojony (sobota)

Najlepszy Tatuaż I Dnia - (sobota)

Najlepszy Tatuaż Neotradycyjny - wygojony (niedziela)

Najlepszy Tatuaż Rękaw/Plecy/Tors/Nogawka - wygojony (niedziela)

Najlepszy Tatuaż Handpoke - wykonany na konwencie (niedziela)

Najlepszy Tatuaż Kolaboracje - wykonany na konwencie (niedziela)

Najlepszy Tatuaż II Dnia Konwentu (niedziela)

Najlepszy Tatuaż Dwudniowy - wykonany na konwencie (niedziela)

SZTOSY POZNAŃ TATTOO KONWENT!
Konkurs skierowany jest tylko do tatuażystów i tylko oni mogą głosować na najlepsze tatuaże wykonane w trakcie konwentu. Autorzy trzech najlepszych tatuaży otrzymają możliwość wzięcia udziału w Gdańsk Tattoo Konwent 2023 na stanowisku TattooArtist! Jest to nasza forma podziękowania za to, że współt…

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.