Największe święto tatuażu w Polsce. TATTOOFEST 2023 już w czerwcu!

Na czasie maj 23, 2023

TATTOOFEST największe wydarzenie poświęcone tatuażowi w Polsce, odbędzie się w 2023 roku, jak zawsze w Krakowie. Festiwal jest organizowany już od 17 lat i przyciąga setki artystów i tysiące miłośników tatuażu z całego kraju oraz zagranicy. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 10-11 czerwca w hali Expo na ulicy Galicyjskiej 9.


TATTOOFEST to nie tylko możliwość zrobienia sobie unikatowego tatuażu, to także okazja do spotkania z najlepszymi artystami, którzy będą prezentować swoje prace oraz dzielić się swoją pasją i doświadczeniem. W tym roku na festiwalu pojawią się mistrzowie z Tajwanu, artyści z Korei i Hongkongu, a także przedstawiciele niemalże każdego kraju na świecie w tym szczególnie Europy i topowi artyści z Polski.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do osób, które są już zapalonymi miłośnikami tatuażu, jak i tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat sztuki i kultury tatuażu. TATTOOFEST 2023 to doskonała okazja, aby spotkać się z ludźmi, którzy podzielają tę samą pasję i porozmawiać.

Atrakcje TATTOOFEST 2023

W programie festiwalu znajduje się wiele dodatkowych atrakcji. Na wszystkich odwiedzających festiwal, czekać będą jak zawsze specjalnie wydzielone strefy, w tym roku będą to dodatkowo strefa TATUAŻU OLDSCHOOLOWEGO OLD PORT, 90. TATTOO SHOP, PIERCING oraz gościnnie pojawią się finaliści 1. edycji Tattoo Championship.

Poza tym pojawią się stałe punkty imprezy, czyli strefy FASHION, BARBER, ART, GAMING oraz duża strefa outdor’owa z GRAFFITI, food trackami i przestrzenią przeznaczoną dla dzieciaków. W strefie WORKSHOP’owej odbywać się będą warsztaty zorganizowane przez Zamek Królewski na Wawelu i Muzeum Komiksu. W tym roku też wyjątkowo przygotowaliśmy coś specjalnie dla fanów motoryzacji: jazdy testowe nowoczesnymi motocyklami BMW M — Cars Mottorrad.

Strefa dialogu - POSŁUCHAJŻE

Już po raz drugi TATTOOFEST zaprosi do Strefy Dialogu – POSŁUCHAJŻE na spotkania z niezwykłymi tatuatorami, podróżnikami, specjalistkami i specjalistami, ludźmi z pasją. W tym roku gośćmi będą m.in. fizyk teoretyk, twórca filmowy, wybitny fotograf Andrzej Dragan, nagrodzony Paszportem Polityki pisarz Łukasz Orbitowski oraz gość specjalny amerykański antropolog, pisarz i fotograf Lars Krutak. Zaproszenie przyjęły także dwie piercerki: prezeska Polskiego Stowarzyszenia Piercerów – Beata Kwaśniewska i Anna Małachowska twórczyni i właścicielka największego studia piercingowego w Polsce – AngiePiercing. Gościnią będzie także dziennikarka i podróżniczka zakochana w sztuce i kulturze Polinezji Aleksandra Gałka-Reczko.

Fot. materiały prasowe

Kup już teraz bilety na TATTOOFEST 2023

Wstęp na TATTOOFEST 2023 jest płatny i dostępne są różne formy biletów, w zależności od preferencji i potrzeb uczestników. Więcej informacji na temat imprezy oraz sprzedaży biletów można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu [TUTAJ].

TATTOOFEST to wyjątkowa okazja, aby odkryć różnorodność sztuki ozdabiania ciała i spotkać się z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie. Impreza, co roku przyciąga tłumy i staje się niezapomnianym doświadczeniem, nie tylko dla miłośników tatuażu.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.