Nowy konwent na mapie Polski! Tattoo Time Convention w Dąbrowie Górniczej

Na czasie wrz 22, 2022

Pierwsza edycja Tattoo Time Convention odbędzie się w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej w dniach 15-16 października 2022 i zapowiada się naprawdę zacnie. O przygotowaniach to wydarzenia rozmawiamy z jednym ze współorganizatorów konwentu - Rafałem Wróblem.


Pierwsza edycja, która miała odbyć się już 2 lata temu. Gratulację za cierpliwość... Tyle czekać... w tym roku nic już planów nie pokrzyżuje?

Jak mówi polskie przysłowie „Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie". Miejmy nadzieję, że w tym przypadku okaże się prawdziwe. Tak, czekamy już 2 lata, niestety pandemia popsuła nie tylko nam plany, ale co nas nie zabije to nas wzmocni, więc wróciliśmy do naszego planu z jeszcze większą determinacją, żeby dopiąć to wydarzenie na jak największym poziomie.

Czego można się spodziewać po Waszym wydarzeniu? W końcu to coś nowego na konwentowej mapie Polski.

Na pewno mamy kilka pomysłów, które będą wprowadzone na wydarzeniu, niestety, nie możemy zdradzić by nie zapeszyć. Konwencja odbywa się w Dąbrowie Górniczej piękne miasto mieszczące się w Zagłębiu Dąbrowskim, które ma, co pokazać i zaoferować, dlatego chcemy zaprezentować występy lokalnych muzyków oraz artystów scenicznych.

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej

Czyli planujecie koncerty? Będzie jakaś gwiazda?

Pierwszego dnia zagra zespół założony w 1992 roku w Gdańsku grający hard rocka, który reaktywował się po 16 latach, a chodzi o nikogo innego tylko o ILLUSION! Zespół w tym roku obchodzi 30 lecie, a ich energetyczne mocno gitarowe kawałki nie dadzą ustać w miejscu. W niedziele zagości na scenie zespół, które nie mogę jeszcze zdradzić, bo jeszcze trwają ustalenia, ale pod koniec września opublikujemy nazwę na social mediach.

Oprócz koncertów przewidzieliście jakieś inne atrakcje w trakcie konwentu dla odwiedzających?

Najpierw zacznijmy od najmłodszych, dla nich zorganizowana będzie profesjonalna bawialnia, którą zorganizuje Nam Ninja Park Atrakcji z Sosnowca. Dla starszych planujemy pokazy, które poprowadzi Oskar Lipa - wielokrotny medalista w akrobatyce sportowej, który występował w Cirque du Soleil i wraz ze swoją ekipą przez dwa dni będzie robił świetny show podczas pokazów na największym światowym poziomie. Mogę dodać, że program oraz choreografia są cały czas ulepszane i dodawane nowe pokazy. Konwencję poprowadzi Dominik Mądrachowski, więc show będzie na pewno. Chcielibyśmy, żeby każdy wyszedł zadowolony z Tattoo Time Convention.

Na jakich zasadach odbędzie się konkurs na najlepsze tatuaże?

Jury będzie oceniać prace w 11 kategoriach, które są widoczne na stronie, jeżeli chodzi o zasady to dopuszczamy wszystkie tatuaże zagojone i robione na konwencji w 8 kategoriach takich jak mały czarno-biały, duży czarno-biały, mały kolorowy, duży kolorowy, tradycyjny-neotradycyjny, związany z komiksem, cartoon, fantazy, realistyczny, graficzny-geometryczny natomiast najlepszy pierwszego, drugiego dnia i kolaboracja dwudniowa to tatuaże wykonane na konwencji.

Kto zasiądzie w składzie jury?

W składzie jury zasiądą: Mariusz Romanowicz z Bielskiego studia Inkspiracy, Kazimierz KOSA Rychlikowski ze studia Speak In Color z Wodzisławia Śląskiego oraz Joanna AKVARKO Zielińska z Katowickiego studia Machinarium.

Organizatorzy Tattoo Time Convention: Rafał Wróbel i Paweł Palonka

Ilu zakładacie wystawców? Do kiedy tatuażyści mogą rezerwować boksy?

Rejestracja odbywa się na stronie www.tattootime.pl albo poprzez maila rejestracja@tattootime.pl. Jeżeli chodzi o ilość boksów to przygotowani jesteśmy na  95 stanowisk dla studiów. Rejestracja wystawców trwa do 6.10.2022 roku lub do wyczerpania boksów.

Po ile są bilety dla odwiedzających?

Bilety są dostępne od 13 sierpnia na stronie www.tattootime.pl. Ceny za bilet jednodniowy w przedsprzedaży to 45 zł, natomiast dwudniowy to koszt 55 zł, więc ceny z przed 2 lat biorąc pod uwagę galopującą inflację do góry.

Patrząc na listę wystawców zapowiada się naprawdę konwent na wysokim poziomie artystycznym…

To prawda. Przyjadą do nas najlepsi z najlepszych. Zapraszamy Was wszystkich na naszą imprezę!

Tattoo Time Convention

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.