Nowy numer TATTOOFEST #158 już w sprzedaży!

Na czasie wrz 10, 2020

Wrześniowe wydanie magazynu nawiązuje do ostatnich, ciepłych i słonecznych dni lata. Zachwycająca nietuzinkową urodą Marta, jakiej wizerunek widnieje na naszej okładce, dowodzi, że ornamenty to motyw uniwersalny. A przy tym niezwykle kobiecy! Podobnie jak delikatne, kwiatowe kompozycje tworzone przez Silo lub eteryczne projekty Chen Jie -  utalentowanych tatuatorek z Azji.

Fanów old schoolowych wzorów zachęcamy do lektury wywiadu Usmym, który zdradza również, skąd wziął się jego oryginalny pseudonim. W tym wydaniu nie mogło zabraknąć również mrocznych projektów, inspirowanych muzyką punkową. Tatuaże Artema z pewnością przypadną do gustu miłośnikom monochromatycznych wzorów. Czernią doskonale operuje również Wa Wong, tworząc efektowne body suity. Psychodeliczne tatuaże Gieny pozwolą z kolei spojrzeć na tę sztukę z nieco innej perspektywy, a graficzne prace Rorscharta przykują uwagę nawet największych przeciwników koloru!

W dziale “Studio” prezentujemy Uroki  - miejsce, w którym pracują ludzie o pięknych duszach i  nieprzeciętnych charakterach. Zwieńczenie tego wrześniowego numeru jak zwykle stanowi przekrój przez najbardziej intrygujące prace, autorstwa tatuatorów z całej Polski.

TATTOOFEST #158
Silo Rorschart Marta Hołderna Chen Jie Uroki Giena Todryk Wa Wong Usmy Vuiton Artem Metra Ciekawe/Nadesłane

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.