Nowy numer TATTOOFEST #159 już w sprzedaży!

Na czasie paź 12, 2020

Branża tatuatorska jest niezwykle różnorodnym środowiskiem, co staramy się Wam przedstawić w każdym kolejnym wydaniu magazynu TATTOOFEST. Dlatego też na okładce październikowego numeru znalazła się Edit. Artystka z Tel Awiwu, tworząca na skórze (dosłownie!) małe dzieła sztuki. Równie bajkowe tatuaże, choć w zupełnie innym stylu, projektuje Amarë; właścicielka prywatnego studia na północy Francji. Z kolei Matteo Nangeroni oraz David Jorquera przekonają do czarno-szarych wzorów niejednego wielbiciela koloru!

Naszą rodzimą scenę tatuażu w tym numerze reprezentuje silna grupa kobiet: Monika Malewska, Aleksandra Dobra oraz Coco Sparkle. Każda z nich postrzega tę sztukę z nieco innej perspektywy. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do tradycyjnych wzorów to niemałym zaskoczeniem mogą być dla Was barwne, kreskówkowe projekty Coco. Całości dopełnia obszerny materiał o studiu Endorfine, działającym w Rzeszowie już od 11 lat!

Lektura październikowego wydania z pewnością zainspiruje Was do poszukiwania ulubionego stylu w tatuażu oraz umili niejeden długi, jesienny wieczór!

TATTOOFEST #159
Edit Paints Monika Malewska David Jorquera Matteo Nangeroni Endorfine Studio Amarë Aleksandra Dobra Coco Sparkle Ciekawe/Nadesłane

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.