Nowy numer TATTOOFEST #160 już w sprzedaży!

Na czasie lis 09, 2020

“Tatuaż jest sztuką” - to bardzo często powtarzane (czasem zdawałoby się, że aż zbyt często) stwierdzenie. W listopadowym wydaniu tę tematykę poruszył Goszan Moskowski; lektura wywiadu z rosyjskim artystą skłoni was do pogłębionej refleksji nad tym zagadnieniem. Żeby jednak całkowicie nie pogrążyć się w jesiennej zadumie, warto rzucić okiem na szalone, kolorowe prace Pepity lub Konstancji Żuk. Z kolei delikatne, kwiatowe kompozycje Oli, znanej pod pseudonimem Blondi Ink, szczególnie przypadną do gustu miłośniczkom kwiatów.

Swoją pasją do malarstwa oraz swoistą “miłością” do czaszek podzielił się również Robert Żyła, prezentując realizm na bardzo wysokim poziomie. W najnowszym numerze nie mogło również zabraknąć wywiadu z Evgenią; reprezentantką klasyki w sztuce tatuażu. Połączenie oldschoolowej kolorystyki z motywami nawiązującymi do stylu japońskiego, nie pozwoli wam pomylić jej prac z warsztatem innego tatuatora…, a skoro już poruszyliśmy tematykę techniki, trzeba wspomnieć o Jarku, bohaterze listopadowej okładki. Jego doświadczenie i chęć dzielenia się wiedzą z innymi, uświadomią wam czym jest seminarium oraz po co w ogóle takie szkolenia są organizowane.

Zachęcamy również do bliższego poznania ekipy łódzkiego studia Inne Tattoo oraz zwieńczenia lektury listopadowego wydania inspirującą dawką prac nadesłanych przez utalentowanych artystów z Polski i świata.

TATTOOFEST #160
Jarek Goraj Pepita Grilla Blondi Ink Robert Żyła Studio - Inne tatuaże Genia Sin Goszan Moskowski Konstancja Żuk Ciekawe/Nadesłane

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.