Nowy numer TATTOOFEST #162 już w sprzedaży!

Na czasie sty 11, 2021

Ubiegły rok udowodnił, że nie ma rzeczy pewnych w tym szalonym świecie. Miejmy nadzieję, iż kolejne miesiące będą okresem wchodzenia w fazę stabilizacji. Nie zapominajmy jednak, że trwa karnawał! Aby podkreślić ten iście szampański klimat pierwsze, styczniowe wydanie otwiera wywiad z Arturem Błaszczykiem. Bodypainter inspiruje się sztuką tatuażu, co daje wręcz piorunujący efekt. Zresztą - wystarczy rzut oka na okładkę! Równie nieoczywiste i zachwycające są prace Palladina i Krilla Gryadunov’a. Pierwszy artysta tworzy wzory inspirowane graffiti; z kolei pochodzący z Moskwy Krill określa swoje projekty jako metaomodernistyczne. Co to oznacza? Cóż, przeczytajcie wywiad, a wszystkiego się dowiecie!

ZAMÓW TERAZ

W dziale “Studio” lepiej poznamy ekipę “Powidoków”, zaś rozmowa z Agą Kot przeniesie nam w zupełnie inny, magiczny świat. Te dwa artykuły w noworocznym wydaniu TATTOOFEST udowadniają, że sztuka ma wiele twarzy; dlatego, aby je odkryć, warto zwrócić uwagę na te teksty. Poza tym na łamach magazynu prezentujemy również warsztat wysokich lotów w wykonaniu duńskiego artysty Christophera Henriksena, specjalizującego się w stylu japońskim. Równie zachwycające są kolorowe, kwiatowe realizmy Antoniny Rostry; lekturę tej rozmowy polecamy osobom z utęsknieniem wypatrującym cieplejszych miesięcy. Na zakończenie - gratka dla prawdziwych kociarzy! Nika Kun i jej kocie, ilustracyjne prace wywołają uśmiech na waszej twarzy. Styczniowy numer zamykamy wywiadem z tatuatorem o awangardowym podejściu do letteringu, Marco Sorgato oraz oczywiście dawką inspiracji w dziale “Ciekawe/Nadesłane”!

Szczęśliwego (i spokojnego) Nowego Roku!

TATTOOFEST

TATTOOFEST #162
Artur Abartur Błaszczyk Antonina Rostra Palladin Kirill Gryadunov Powidoki Aga Kot Christopher Henriksen Nika Kun Marco Sorgato Ciekawe/Nadesłane

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.