Nowy numer TATTOOFEST #163 już w sprzedaży!

Na czasie lut 10, 2021

W tym miesiącu prezentujemy na łamach czasopisma twórców awangardowych. Artem Korobov czy Stefano Galati projektujący wielkoformatowe wzory, trafią w gusta miłośników stylów niszowych. Podobnie Alicio D’Alfonsina, bawiący się konwencją i niebanalnymi połączeniami kolorystycznymi w swoich pracach. Dopełnienie całości stanowi rozmowa z duetem Mothmeister. Zdjęcia ich kostiumów, wzbudzają skrajne emocje; od niepokoju po fascynację. Nieco bardziej humorystyczne nawiązania do tematyki post mortem, znajdziecie w tatuażach Krzywej Kreski, która bohaterem swoich wzorów uczyniła… szkielet o wdzięcznym imieniu Kostek! Z kolei na okładkę wydania lutowego wybraliśmy pracę Nyoung’a. Według tego koreańskiego artysty tatuaże mają być synonimem luksusu i społecznego prestiżu.

ZAMÓW TERAZ

Oczywiście, w tym numerze nie mogło zabraknąć sylwetki tatuatora, który łączy w swojej pracy nowoczesne podejście do sztuki z tradycyjnymi, ręcznymi metodami tatuowania. Może właśnie to rozmowa z Ritual Dotem przekona was do techniki znanej jako handpoke? Jeśli z kolei szukacie kogoś, kto specjalizuje się w motywach botanicznych - polecamy przyjrzeć się pracom Natalii Musioł. A na koniec - dział “Studio”. Zdominowany przez kobiety! Pozytywna energia bijąca od wszystkich artystek, pracujących w poznańskim salonie “Matuszka”, z pewnością przekona was do wizyty w tej pracowni.

Pamiętajcie, że luty to najkrótszy miesiąc tego roku, a więc - magazyny w dłoń! Poza wersją papierową, TATTOOFEST dostępny jest również w formie elektronicznej na naszym sklepie. E-wydanie waszego ulubionego czasopisma o tatuażach możecie mieć zawsze przy sobie!

Życzymy wam słodkiego Tłustego Czwartku i  udanych Walentynek!
Redakcja TATTOOFEST.

TATTOOFEST #163
Stefano Galati Krzywa Kreska Nyoung Mothmeister Matuszka Artem Korobov Alicio D’Alfonsina Ritual Dot Natalia Musioł Ciekawe/Nadesłane

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.