Nowy numer TATTOOFEST #167 już w sprzedaży!

Na czasie cze 10, 2021

Dzięki nam zobaczycie świat przez różowe okulary! Nie da się przejść obojętnie obok okładki czerwcowego wydania “TATTOOFEST”; dlatego jeśli w Empiku rzuci się Wam w oczy wizerunek Sorry Julia - będziecie wiedzieć, w stronę której półki powinniście się kierować! Oczywiście nasz magazyn możecie również zamówić online lub zdecydować się na cyfrową prenumeratę, żeby zawsze pozostać na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się w branży tatuażu, szczególnie w okresie pierwszych post pandemicznych wydarzeń.

W tym miesiącu dostarczamy potężną dawkę inspiracji wszystkim wielbicielom zwierząt! Z tego motywy w swoich tatuażach bardzo chętnie korzystają tatuatorki: Agata Kacperczyk, a także wcześniej wspomniana Sorry Julia. Okazuje się, że nie tylko realizm to odpowiednia technika do utrwalania wizerunku ukochanych pupili na naszej skórze! A skoro już mowa o tatuażach realistycznych…, silnymi reprezentantami tego stylu (zarówno w czarno-szarym, jak i kolorowym wydaniu) są: Ricardo Ciechorski, mieszkający w Brazyli artysta polskiego pochodzenia oraz Łukasz Lasota. Właściciel studia “Lucky 13” ze Szczecinka, wygrał internetowy plebiscyt “Sztosy’20”, więc na jego prace warto zwrócić uwagę. A jeśli nie jest wam po drodze z dużymi, pełnymi detali formatami - postawcie na prostotę i poznajcie lepiej Mayę Kubitzę! Jej styl to mieszanka subtelnych linii, motywów roślinnych i symbolizmu.

ZAMÓW TERAZ

Nietuzinkowym podejściem do sztuki trwałego zdobienia ciała charakteryzuje się również David Peyote. Graficzne, wielowymiarowe tatuaże przypadną wam do gustu jeśli poszukujecie artystów o bardzo specyficznej kresce. Równie ciekawe, aczkolwiek monochromatyczne projekty wychodzą spod ręki Jérôme, znanego na Instagramie jako @sztuka_wojny. Czarno-szare wzory to także specjalność artystki z Tel-Avivu; Katya Bariudin, choć mieszka w Izraelu, doskonale zna polską scenę tatuażu. Jest także stałą bywalczynią krakowskiej TATTOOFEST Convention.

Spokojnie! Nie zapomnieliśmy o dziale studio; zresztą byłoby to bardzo trudne, ponieważ mieliśmy okazję porozmawiać z całą ekipą “Hard To Forget”. To grono utalentowanych tatuatorów o różnorodnych stylach, pasjach i osobowościach, działających pod jednym dachem tej łódzkiej pracowni.

Na zakończenie, zachęcamy do przeglądnięcia prac, które wygrały w konkursie na tatuaż w stylu miejskim, organizowanym wspólnie z krakowskim kolektywem BC24.

Planujecie wakacyjny wypoczynek, korzystajcie z pogody i nie zapomnijcie zabrać czerwcowego “TATTOOFEST” ze sobą!

TATTOOFEST #167
Sorry Julia Sztuka Wojny David Peyote Katya Bariudin Łukasz Lasota Hard to Forget Ricardo G. Ciechorski Maya Kubitza Agata Kacperczyk Tatuaż w stylu miejskim - Konkurs

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.