Nowy numer TATTOOFEST #170 już w sprzedaży!

Na czasie wrz 10, 2021

Na okładce wrześniowego numeru znalazło się zdjęcie autorstwa Kamili Burzymowskiej, która słynie z mniej lub bardziej odważnych zdjęć wytatuowanych modelek. Jej fotografie są rozpoznawalne nie tylko w Polsce, zdobią także okładki najsłynniejszych branżowych magazynów na całym świecie! Kamila uchwyciła Kingę Damaziak, założycielkę grupy Psycho Dolls wykonującej fireshow, na jednej z tegorocznych konwencji, a dokładnie na Tattoo Konwencie we Wrocławiu. Relacja z tego wydarzenia znalazła się na stronie 36.

Ostatnio na kanałach społecznościowych magazynu krąży ankieta, w której chętnie się wypowiadacie. Dotyczy ona m.in. najchętniej czytanych przez was treści. Okazało się, że to wywiady z artystami z Polski stanowią główny powód, dla którego sięgacie po magazyn. Nie rozczarujemy was i tym razem!

Przedstawicielem letteringu w tym numerze został Goorazz, którego możecie spotkać w krakowskim studio Dark Times Tattoo. Pozostając w podobnym klimacie, przenosimy się do Łodzi, do studia Sigil Tattoo, gdzie swoje wzory z przewagą strzelistych ornamentów tworzy Taras Kruk. Odwiedzamy także Kometa Tattoo Shop w Poznaniu, a raczej ćwierć tej ekipy w postaci Kuby Drożaka, który pokazuje oldschoolowe motywy w tym podstawowym kolorze na swój oryginalny sposób.

ZAMÓW W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Skoro już poruszamy temat czerni, to koniecznie zajrzyjcie do działu “studio”, gdzie prezentujemy cały skład katowickiej ekipy - “Czarne Złoto”, tam znajdziecie dużo kolorowych prac. Stolicę reprezentuje tym razem Kalina Szymkiewicz i tym samym puszcza oko do miłośników japońskiej kreski. Evill Yvonne to dobrze już znana nam postać polskiej branży tatuażu. W wywiadzie dla TF zdradza, czemu postanowiła osiedlić się w Czechach. Wychodząc poza granice Polski, z przyjemnością pokazujemy twórczość izraelskiej artystki Shani Nizan oraz rosyjskiego tatuażysty KHIMZa.

Sprawdźcie, czy wasze lub waszych ulubionych artystów prace nie znalazły się w dziale “ciekawe/nadesłane”! Polecamy tę lekturę, szczególnie w nadchodzące już chłodne wieczory.

TATTOOFEST #170
Goorazz Kuba Drożak Kalina Szymkiewicz KR.UK Wrocław Tattoo Konwent Evil Yvonne Czarne Złoto Shani Nizan KHIMZ Ciekawe/Nadesłane

TATTOOFEST Magazine

Miesięcznik o sztuce tatuażu wydawany od 2007 roku. Ideą czasopisma zawsze było i będzie szerzenie świadomości o tym, że tatuaż jest formą sztuki.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.