Nowy numer TATTOOFEST #174 już w sprzedaży!

Na czasie sty 10, 2022

Nowy Rok zaczynamy okładką z Vladą Shevchenko, którą w swoim obiektywie, uchwyciła Anastasiya Kuzmichevskaya (photokuzm). Vlada to artystka pochodzenia ukraińskiego, tworzy w czerniach i szarościach, na co dzień prowadzi także swoje studio tatuażu. Co skłoniło ją, aby porzucić zawód programistki na rzecz tatuowania, przeczytacie na stronie 32.

Bardzo barwną postacią w świecie tatuażu jest Argentyńczyk Alejo Gomez. Jeśli twój Instagram jest pełen tatuażowych inspiracji, to na pewno rzuciły ci się w oczy jego neonowe pantery! Arseniy Bojinov to tatuażysta z 8-letnim doświadczeniem, jego prace wykonane są w stylu tradycyjnym, ale tematyka jego wzorów już nie jest tak oczywista. Evgeny i Liubov to para artystów tworząca neotradycyjne tatuaże. Na co dzień możemy ich spotkać w Krakowie, w studio Blackmood. Wywiad z duetem nie był przypadkowy, ale o tym dowiecie się ze strony 22.

Yuveza to artystka, której prace pokochają w szczególności miłośnicy gry Legue Of Legends oraz koloru niebieskiego! Natomiast Potato zjednuje sobie miłośników zwierząt oraz niewielkich tatuaży. Sama zakochana jest w świnkach morskich i bardzo chętnie podjęłaby się wykonania podobizny jednej z nich.

W dziale studio, jak zwykle, nie ma nudy, a świadczy o tym wywiad ze studiem Atrament z Łodzi. Zdjęcia do wywiadu wykonał menedżer tego licznego zespołu oraz znany w świecie tatuażu fotograf Konrad.

ZAMÓW W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

To nie koniec noworocznych niespodzianek! W styczniowym wydaniu pojawił się również wywiad z Tymonem Tymańskim, między innymi o tym, dlaczego postanowił się tatuować i jak wiele to dla niego znaczy.

Pamiętacie, jak zachęcaliśmy was do udziału w Konferencji Tatuatorskiej? Raport z tego wydarzenia znalazł się na jednej ze stron styczniowego wydania!

Szukajcie swoich prac oraz prac ulubionych tatuażystów w dziale “Ciekawe/nadesłane”. Która z nich podoba wam się najbardziej? Oznaczajcie nas na stories i pokażcie w relacjach te strony, które wywarły na was największe wrażenie :)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,
życzy Redakcja magazynu TATTOOFEST

TATTOOFEST Magazine

Miesięcznik o sztuce tatuażu wydawany od 2007 roku. Ideą czasopisma zawsze było i będzie szerzenie świadomości o tym, że tatuaż jest formą sztuki.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.