Nowy numer TATTOOFEST #178 już dostępny!

Na czasie maj 10, 2022

Pierwsza darmowa wersja miesięcznika TATTOOFEST już za nami. Dziś prezentujemy wam kolejne wydanie w tym nowym formacie. Jeśli nasuwają ci się jakieś sugestie, które utrudniają przeglądanie magazyn, koniecznie napisz do ekipy redakcyjnej: tattoofest@gmail.com

Tymczasem, w majowym numerze na okładce zaprezentowała się Ana Juanita - artystka polskiego pochodzenia, aktualnie mieszkająca w Niemczech. Wraz ze swoim partnerem prowadzą własne studio, w którym spełniają swoje najmroczniejsze tatuażowe marzenia. Prace, które wychodzą spod maszynki Ani, to przede wszystkim blackworki z elementami geometrii oraz szeroko pojętej grafiki.

Kolejna artystką w tym wydaniu jest Kasia, znana pod pseudonimem Fat Kat. Tatuuje zarówno w czerni, jak i w kolorze, głównie graficzne, kreskówkowe motywy, ale nie zamyka się na inne pomysły swoich klientów, jak np. podobizny ich pupili.

Monique Pak urodziła się w Sao Paulo, jednak jej korzenie sięgają dużo dalej poza granice Brazylii. Zaczęła zgłębiać temat swojego pochodzenia, a efekty tego zabiegu są widoczne w pracach, które wykonuje.

magazine.tattoofest.pl

Sandra Lepska prowadzi własne studio o nazwie Rozeta Tattoo Shop w Bielsku-Białej. Tworzy głównie tradycyjne tatuaże, ale nie zamyka się na inne stylistyki. Wśród jej prac znajdziemy zarówno oldschoolowe pantery, statki, ale także geometryczne wzory i blastovery.

Jeśli szukasz artysty od geometrycznych kompozycji w czerniach i szarościach, to Anton z warszawskiego studia Mad Krolik jest jednym z nich. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach, pokazał kawał niezłej roboty, co zaowocowało kilkoma statuetkami, zdobytymi na konwentach tatuażu.

Nutkę klimatu nordyckiej mitologii wprowadza w tym numerze InkTomasz. Żadne bóstwa oraz symbole w tej tematyce nie są mu obce. Oczywiście tworzy także inne wzory, ale umówmy się, że jego stylistyka jest surowa, a tym samym, bardzo charakterystyczna dla kultury wikingów.

W dziale “studio” pojawił się Szum! Nie ten morski spod drakkara, ale z pobliskich mu Alei Ujazdowskich w Warszawie. Skład tej formacji jest znany największym fanom tatuaży, a kto jeszcze go nie zna, to koniecznie musi nadrobić zaległości!

W “Ciekawych/Nadesłanych” pojawiło się sporo nowych twarzy, a dzięki dodatkowym przyciskom, kierującym do instagramowych profili, możecie zapoznać się z nimi bliżej!

Zachęcamy do lektury! Magazyn pobrać możecie TUTAJ.

TATTOOFEST Magazine

Miesięcznik o sztuce tatuażu wydawany od 2007 roku. Ideą czasopisma zawsze było i będzie szerzenie świadomości o tym, że tatuaż jest formą sztuki.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.