Odzież Ink4U Tattoo Clothing dostępna w sklepie TattooArtist.pl

Na czasie paź 05, 2020

INK4U to Polski producent odzieży, który współpracuje z najlepszymi artystami z europejskiej czołówki tatuażu. Pokazuje ich wyjątkowe projekty i niepowtarzalny styl. O historii marki oraz o najnowszej kolekcji rozmawiamy z Adamem Sodovym, właścicielem INK4U Tattoo Clothing.

Jaka jest historia powstania marki Ink4U?

Marka Ink4U powstała w 2016 roku. Zaczęło się na kanapie w salonie w trakcie nic nieznaczącej rozmowy. Na początku była tylko zajawka. Znamy wielu bardzo dobrych artystów na polskiej scenie tatuażu, którzy mają wspaniałe projekty. Pomyślałem, dlaczego nie pokazać sztuki w formie odzieży streetwear. Nazwa przyszła do głowy w tej samej chwili, co pomysł. Zero biznes planu. Od razu produkcja, o której nie miałem zielonego pojęcia. Co, gdzie i jak?. Zaczęło się od koszulek i 4 projektów Tofiego, Enzo, Dziksona i Lule. To dzięki wsparciu znajomych artystów jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Jak się okazało wszyscy chcieli coś więcej, niż tylko koszulki, a za tym już poszły pomysły, wyjazdy na konwencje jako sponsor lub partner oraz większa inwestycja w firmę i jej rozwój. Obecnie współpracujemy z najlepszymi artystami z europejskiej czołówki tatuażu. Pokazujemy ich wyjątkowe projekty i niepowtarzalny styl. Robimy to dla ludzi z pasją, dając im niepowtarzalny produkt. Staramy się wybierać materiały najwyższej jakości, które będą cieszyć w niezmienionej formie bardzo długo. Jakość i trwałość przy konkurencyjnej cenie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Czym wyróżnia się najnowsza kolekcja Ink4U?

W tej sesji chcieliśmy pokazać głównie koszulki z nowej kolekcji „Dla niej” i „Dla niego”, które jak zawsze projektujemy sami od podstaw. Tym razem znalazły się proste minimalistyczne grafiki jak serce, czy piorun od Sławka Myśkowa, które zagościły u nas na stałe. W tej prostocie tkwi największa siła kolekcji INK4U. Nie zabrakło także nowego logo INk4U, które zaprojektowała Joanna Fąferko. Trafiło ono na stylową koszulkę „long unisex”. Nie zabrakło również kolorowego motywu Simpsona w radiowozie od naszego mistrza fotografii z konwencji tatuażu - Kersona. Zawszę u nas było mniej ciuchów dla kobiet. Teraz za sprawą kolekcji „gold” na stałe się to zmieni. To nasza propozycja z charakterem dla Pań, czyli połączenie czarnego koloru ze złotymi dodatkami: bluzy, body, koszulki, kurtki, spodenki oraz bielizna. Nasze ubrania są swobodne, więc można je ze sobą łączyć oraz zestawiać według swoich upodobań wraz z naszymi dodatkami czapek, nerek itp.

Gdzie odbyła się sesja fotograficzna?

Cała sesja została wykonana w stajni motoryzacji amerykańskich aut „RodZ Factory” w Gdańsku. Klimat w tym miejscu jest niepowtarzalny do zdjęć. Miejsce wybrał fotograf - Jan Lisowki, który miał pomysł na sesję. Robi mega zdjęcia. Współpracuje z dobrymi markami np. HUF, więc poszło sprawnie i profesjonalnie. Dodatkowo cała sesja jest w wersji wideo. Odpowiadał za nią Moherowy Beret, który współpracuje przy teledyskach Tymka, Wac Toja, Tede czy Kizo.

Modelami jak zwykle byli tatuażyści?

Oczywiście. Cała sesja została zachowana w klimacie INK4U. W rolę modeli wcielili się artyści tatuażu Sowa Sowiński wraz z Maliną z małym wsparciem Marcina Father Lewandowskiego. Lepszej ekipy i miejsca nie mogliśmy trafić.  A wszystko to był prawdziwy spontan, który okazał się jak zawsze super pomysłem.

INK4U - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
INK4U - tatuażysta . Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.