Pierwsza edycja plebiscytu SZTOSY za nami!

Na czasie lut 01, 2021

Znamy już Laureatów plebiscytu SZTOSY'20! Przez trzy ostatnie tygodnie stycznia br. użytkownicy naszego serwisu za pomocą smsów głosować mogli na najlepsze tatuaże 2020 roku w 12 kategorii konkursowych. Pula nagród wyniosła aż 40 000 zł. Zobaczcie tatuaże, które zasłużyły na miano Sztosów Roku!

Pandemia mocno pokrzyżowała konwencyjne plany roku 2020, przez co wiele konkursów "na najlepszy tatuaż" w ogóle się nie odbyło. Nie ma co ukrywać, konkursy te są jednym z najważniejszych wydarzeń każdej konwencji tatuażu i cieszą się wielką popularnością, zarówno wśród tatuażystów jak i publiczności.

Postanowiliśmy  więc zorganizować taki konkurs w "sieci", żebyśmy chociaż trochę mogli poczuć namiastkę takiego wydarzenia, a jednocześnie dołożyli w ten sposób swoją cegiełkę do promocji branży tatuatorskiej w naszym kraju. Przez cały grudzień tatuażyści mogli zgłaszać swoje najlepsze pracę wykonane w 2020 roku. Nadesłanych zostało ponad pół tysiąca tatuaży, z których jury konkursowe do drugiego etapu głosowania wybrało aż 370. Przez trzy ostatnie tygodnie stycznia br. użytkownicy naszego serwisu za pomocą smsów mogli głosować na najlepsze tatuaże 2020 roku w 12 kategoriach konkursowych. W sumie wysłanych zostało aż 4448 smsów!

Do pomysłu udało nam się przekonać renomowane firmy z branży tatuatorskiej, którym bardzo dziękujemy za zaufanie. Pula nagród dzięki sponsorom wyniosła aż 40 000 zł!

ARS TATTOO - największy w tej części Europy sklep internetowy ze sprzętem i akcesoriami do tatuowania, który ufundował nagrody za ponad 25 000 zł.
BALM TATTOO - producent kosmetyków do pielęgnacji tatuaży, którego produkty dostępne są w ponad 40-stu krajach.
INK4U - najpopularniejszy w Polsce producent odzieży dla tatuażystów.
TATTOOFEST - kultowy magazyn o sztuce tatuażu wydawany od 2007 roku.
Wielkie podziękowania należą się również Markowi Andrearczykowi z Lots of Ink Tattoo, którego grafika wylądowała na plakacie promującym "SZTOSY".

Zobaczcie tatuaże, które zasłużyły na miano Sztosów 2020 Roku!

KATEGORIA: TATUAŻ DUŻY KOLOROWY (większy niż format A4)

KATEGORIA: TATUAŻ MAŁY KOLOROWY (mniejszy niż format A4)

KATEGORIA: TATUAŻ DUŻY CZARNO-SZARY (większy niż format A4)

KATEGORIA: TATUAŻ MAŁY CZARNO-SZARY (mniejszy niż format A4)

KATEGORIA: TATUAŻ REALISTYCZNY

KATEGORIA: TATUAŻ TRADYCYJNY

KATEGORIA: TATUAŻ NEOTRADYCYJNY

KATEGORIA: TATUAŻ WATERCOLOR

KATEGORIA: TATUAŻ GEOMETRYCZNY / ORNAMENTY / POLINEZYJKI / BLACKWORK

KATEGORIA: DOTWORK

KATEGORIA: GRAFICZNY / SKETCH / TRASH POLKA

KATEGORIA: NEWSCHOOL / GRAFFITI / CARTOON / ANIME

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.