Pora na piąte Tattoo Expo Opole! 16-17.09.2023 r.

Na czasie wrz 14, 2023

Przygotujcie się na wyjątkową dawkę emocji, sztuki i muzyki, bo już 16-17 września 2023 r. odbędzie się piąta edycja Tattoo Expo Opole! To nie tylko kolejne spotkanie miłośników tatuażu, to prawdziwe święto sztuki i kreatywności, które od lat bije rekordy popularności.


Tattoo Expo Opole to miejsce spotkań nie tylko miłośników tatuażu, ale także wszystkich sztuk alternatywnych. To przestrzeń, gdzie artyści tworzący nie tylko na skórze, ale i na płótnach czy scenie, łączą się by zaprezentować swoje prace i twórczość.

230 artystów, 20 godzin show, 2 dni niezapomnianej zabawy!

Tegoroczne Expo przebija wszelkie oczekiwania. Blisko 200 artystów z całego kraju i zagranicy zjedzie do Opola, by zaprezentować swoje niezrównane umiejętności. A to dopiero początek! 20 godzin show pełnych niesamowitych pokazów, konkursów, i występów. Przygotujcie się na prawdziwą dawkę adrenaliny i emocji!

- Tattoo Expo Opole to event tworzony z pasją, to jedyna konwencja tatuażu w województwie opolskim oraz największe tego typu wydarzenie w południowo-zachodniej Polsce. To także zupełnie inne podejście do konwencji odbywających się na terenie naszego kraju. Tworzymy przestrzeń dla kreatywnych artystów, którzy kochają to, co robią, a zmieniona formuła konkursów z zagranicznym JURY robi robotę! - mówi organizator konwentu Michał Przybyła, który podczas wydarzenia wystąpi w swojej ulubionej roli hosta.

Tattoo Expo Opole to nie tylko tatuaż. To cała paleta rozrywki!

Trzy poziomy rozrywki zagwarantują wam niezapomniane chwile. Od koncertów, przez stand-up, po konkursy i pokazy. A kiedy zgłodniejecie, dziesięć food trucków zaspokoi wasze podniebienia. A w nowej strefie "Chill Zone" czekać będzie prawdziwy raj dla oczu i podniebienia.

- Bogaci w doświadczenia organizacji wielu konwentów w Irlandii i Opolu kreujemy jeszcze większy i lepszy cykl eventów skupionych wokół szeroko rozumianej sztuki tatuażu, jej rozwoju oraz popularyzacji jako artystycznej formy wyrażania siebie - dodaje Michał Gabruk, drugi z organizatorów wydarzenia.

Tattoo Expo Opole to także idealna okazja, by wesprzeć organizacje charytatywne, a przy tym umocnić pozytywne oblicze świata tatuażu. Dlatego też nie zabraknie akcji charytatywnych m.in. na rzecz zwierzaków oraz akcji społecznościowych przeciwko dyskryminacji tatuażu w miejscu pracy.

Nie Przegap Tego Wyjątkowego Wydarzenia!

Piąte Tattoo Expo Opole to nie tylko kolejna edycja - to prawdziwe święto sztuki, zabawy i kreatywności. Nie przegap okazji, by być częścią tego niezwykłego wydarzenia! Przyjdźcie 16-17 września 2023 r. i zanurzcie się w świecie tattoo, sztuki i muzyki na najwyższym poziomie. Zobaczcie, jakie cuda można wykonać na ludzkiej skórze i jakie brzmienia zapierają dech w piersiach!

Zobaczcie, jak się było na ostatnim Tattoo Expo Opole

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.