ROZWIĄZANIE KONKURSU: Podaruj tatuaż przyjacielowi

Na czasie wrz 14, 2020

Wraz z Tomkiem Schillerem, ze studia Concretink z Piły przez dwa tygodnie prowadziliśmy konkurs, w którym do wygrania był tatuaż dla przyjaciela. Ilość zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wybór był bardzo trudny. Laureatem konkursu została Natalia Sierocka, która chciałaby podarować tatuaż swojemu mężowi.

Natalia Sierocka została wybrana po bardzo długich naradach zespołu wchodzącego w skład studia Concret Ink. Otrzyma voucher ważny do 28.02.2021 r., na 1 z 10 specjalnie przygotowanych przez Tomka Schillera projektów tatuażu.

Powiem szczerze, że nie wiem, kto miał trudniejsze zadanie. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie czy my próbując wybrać jedną osobę, która według nas najbardziej zasłużyła na tatuaż. Wybór był naprawdę bardzo trudny i niejednomyślny. Natalia Sierocka urzekła nas szczerością swojej wypowiedzi i tym, że bardzo chciałaby odwdzięczyć się tym swojemu mężowi - mówi Tomek Schiller.
1 z 10 projektów zostanie wydziarany mężowi Natalii Sierockiej

Tomek Schiller postanowił przyznać pozakonkursowe dwie nagrody pocieszenia. Vouchery na tatuaż o wartości 500 zł. Trafią one do Kingi Kosior oraz Eweliny Włodarczyk-Janus.

Argumentacja Kingi Kosior nie przeszła bez echa w naszym studiu. Myślę, że jakiś kotek trafi na skórę jej przyjaciółki. Ewelina Włodarczyk-Janus natomiast podeszła do zadania bardzo kreatywnie i rozbawiła wszystkich w studio - dodaje Tomasz Schiller.

Gratulujemy wszystkim! Skontaktujemy się ze wszystkimi nagrodzonymi osobami.

Tomasz Schiller - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
Tomasz Schiller - tatuażysta z Piła. Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.