SZTOSY'22 - Zobacz najlepsze tatuaże 2022 r. w plebiscycie TattooArtist.pl

Na czasie lut 12, 2023

Przez dwa ostatnie tygodnie stycznia br. użytkownicy TattooArtist.pl za pomocą aplikacji głosować mogli na najlepsze tatuaże w 12 kategoriach konkursowych. Pula nagród wyniosła aż 50 tys. zł.

Konkursy na najlepszy tatuaż są nieodłącznym elementem każdej konwencji tatuażu i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród artystów, jak i publiczności. W tegorocznej edycji plebiscytu fani tatuażu wybierali 36 najlepszych z 1037 tatuaży zgłoszonych do konkursu w 12 kategoriach konkursowych. Każdy głosujący mógł oddać tylko jeden głos w każdej z kategorii. Zobaczcie tatuaże, które zasłużyły na miano Sztosów Roku 2022.

Tatuaż duży kolorowy (rękaw, nogawka, cały przód, całe plecy)

Tatuaż duży kolorowy (rękaw, nogawka, cały przód, całe plecy)

Tatuaż mały kolorowy

Tatuaż mały czarno-szary

Tatuaż realistyczny / surrealistyczny

Tatuaż dotwork

Tatuaż tradycyjny / neotradycyjny

Tatuaż watercolor

Tatuaż na bliźnie / cover

Tatuaż newschool / cartoon / anime

Tatuaż mikro-realistyczny

Tatuaż graficzny / sketch / trash polka

Kategoria specjalna: Wrocław Tattoo Show

Kategoria specjalna: Tattoo Championship

Kategoria specjalna: Tattoo Konwent

Idealny tatuaż to? Rozwiązanie konkursu do plebiscytu SZTOSY'22

Każdy, kto oddał głos w plebiscycie SZTOSY'22, dostał pytanie konkursowe, które brzmiało „Idealny tatuaż to?”. W konkursie wzięło ponad 800 osób. Voucher na 1000 zł do wybranego tatuażysty z TATTOOARTIST wygrała Monika Grzbietowska.

Idealny tatuaż musi mieć charakter, jak jego właściciel. To taki, którego projekt zrodził się w głowie tatuowanej osoby, a został lub nie delikatnie podrasowany przez tatuatora. Najbardziej kreatywny projekt i wzór, który pojawi się na ciele, to ten przygotowany na podstawie Twoich inspiracji. Tatuaż może symbolizować hobby, cechę charakteru, ukochaną osobę lub zwierzę. Ważne, żeby nie kopiować tego, co inni mają już na skórze. Obecna tolerancja w stosunku do wytatuowanych osób wzrasta, więc można zaszaleć z pomysłem i miejscem umieszczenia.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.