Tattoo Konwent 2020 w Katowicach odwołany

Na czasie lip 31, 2020

Na przełomie sierpnia i września po raz siódmy miał odbyć się Katowice Tattoo Konwent. Dziś już wiemy, że kolejny konwent przegrał z koronawirusem i nie odbędzie się w tym roku.

Wsłuchując się w głosy i rozmaite opinie podjęliśmy decyzję o odwołaniu również tegorocznej edycji Tattoo Konwent w Katowicach. Sytuacja związana z pandemią nadal sporo spraw utrudnia lub/i sprawia, że nie można niczego zaplanować. Nie jestem w stanie powiedzieć na 100% czy odbędzie się wrocławska edycja - jej ostateczny, ewentualny termin przedstawimy na dniach. Jeśli nie uda się jej zorganizować wrócimy w kwietniu konwentem w Poznaniu. Mamy zabookowane daty na wszystkie przyszłoroczne festiwale naszego cyklu tj. Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice. Dzięki za wyrazy wsparcia i dobre słowo, jakie od was otrzymaliśmy i otrzymujemy. Tattoo Konwent był, jest i będzie nadal. To zasługa was wszystkich - bliskich, ekipy, artystów i odwiedzających - mówi Marcin Pacześny organizator cyklu Tattoo Konwent.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.