Tattoo Konwent wraca do Wrocławia

Na czasie lip 14, 2021

Po dwóch latach przerwy do Wrocławia wraca Tattoo Konwent – największy w Polsce cykl festiwali  tatuażu. Impreza pod nowym szyldem Wrocław Tattoo Konwent powered by Perła odbędzie się na Stadionie Wrocław, w weekend 31 lipca - 1 sierpnia 2021.

Uczestnicy wydarzenia w strefie wystawienniczej spotkają przy pracy 150 tatuatorów z całego kraju, którzy na żywo tworzyć będą niesamowite wzory na skórze. Niezmiennymi punktami programu konwentu od zawsze są konkursy na najlepsze tatuaże, koncerty i pokazy sztuk alternatywnych. Podczas tej edycji miłośnicy „dziar” usłyszą na żywo Dezertera i Moron’s Morons, a oprócz tatuaży zobaczą pokazy pole dance, freak show, body paintingu i akrobatyki. Atrakcje czekać na nich będą także w specjalnych strefach.

- Wrocław Tattoo Konwent powered by Perła to nasz pierwszy tegoroczny event cyklu, z którym wracamy po przymusowej przerwie związanej z obostrzeniami dotyczącymi imprez masowych. Ostatnia konwencja miała miejsce w 2019 roku. Jesteśmy pełni entuzjazmu i działamy według dotychczas znanej wszystkim formuły wydarzenia. W 2021 roku zobaczymy się także w sierpniu Poznaniu i w październiku w Katowicach – mówi Marcin Pacześny, twórca i organizator Tattoo Konwent.

NAJLEPSI TATUATORZY ODWIEDZAJĄ WROCŁAW

Tattoo Konwent to festiwal, w trakcie którego miłośnicy kolorowych i czarno-szarych obrazów na ciele mają okazję przekonać się, że tatuaż jest prawdziwą sztuką. Biorący udział w imprezie tatuatorzy prezentują najwyższy poziom umiejętności artystycznych. W czasie konwentu swoje prace wystawiają w konkursach, a profesjonalne Jury wybiera spośród nich najlepiej wykonane wzory. Każdy kto chciałby wytatuować się w trakcie konwencji, może zapisać się do wybranego artysty jeszcze przed imprezą lub liczyć na znalezienie tatuatora z wolnym terminem już na miejscu. Festiwal kierowany jest zarówno do osób zafascynowanych tatuażem lub planujących zrobienie pierwszego wzoru oraz do praktyków sztuki ozdabiania ciała. Początkujący i bardziej zaawansowani tatuatorzy mogą zapisać się na darmowe seminarium tatuatorskie z cenioną artystką Joanną Fąferko. Dobrowolne wpłaty uczestników warsztatów przekazane zostaną na stowarzyszenie „Wilk Syty i Owca Cała”.

TATUAŻE I INNE ROZRYWKI

Program Wrocław Tattoo Konwent powered by Perła dopełniają atrakcje dodatkowe. Aktualnie na liście znajdują się między innymi koncerty legendarnej, punkowej grupy Dezerter oraz warszawskiej formacji alternatywnej Moron’s  Morons. Na scenie głównej obejrzeć będzie można również pole dance show w wykonaniu mistrzowskiej Bereniki Nienadowskiej-Krajewskiej, pokaz ekwilibrystyki i kontorsjonistyki LUQUO ART i freak show w wykonaniu Krystiana Mindy. W trakcie imprezy działać będą specjalne strefy: wystawy artystyczne, zlot foodtracków, targi winyli i przestrzeń HotBall, dedykowana fanom oldschoolowej motoryzacji. Lista atrakcji wciąż się wydłuża.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowego programu wydarzenia.
Bilety dostępne na: www.tattookonwent.pl

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.