#WARSZAWA: Studio Tuż Tusz poszukuje tatuażystów

Na czasie paź 03, 2020

Tuż Tusz Tattoo Warszawa to pierwsza filia Poznańskiego Studio Tuż Tusz Tattoo działającego już prawie dekadę na mapie Polski. Stawiają na domową atmosferę i profesjonalne podejście do każdego klienta. Szukają tatuażystów do pracy!

- Chcesz dołączyć do Naszej ekipy i pracować w przyjemnej, rodzinnej atmosferze? Nic trudnego! Szukamy utalentowanych artystów do nowo otwartego studio na Warszawskim Powiślu!  Rozpatrzymy również propozycje stażu/praktyki - mówi Ola, manager Tuż Tusz Tattoo Warszawa.

Portfolio i kilka słów o sobie należy przesłać na: tuztuszwarszawa@gmail.com. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się ze studiem pod nr. telefonu: +48 511 467 327.

Studio otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 oraz w soboty w godz. 10:00-14:00. Wpadajcie odwiedzić studio, wypić pyszną kawę i zapisać się na dziarkę! Pamiętajcie - CHŁOŃCIE TUSZ JAK MEBLE KURZ!

Dzięki różnorodności stylów artystów poradzą sobie z większością nawet najbardziej wymagających klientów. Śledźcie nowe prace i wolne wzory artystów Tuż Tusz Tattoo Warszawa na profilach TattooArtist.pl

Tuż Tusz Tattoo Warszawa - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
Tuż Tusz Tattoo Warszawa - studio z Warszawa. Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.