Piercing Spot otwiera filię w Toruniu

Piercing kwi 21, 2023

W najbliższy weekend 22 i 23 kwietnia br. nastąpi oficjalne otwarcie Piercing Spot Toruń przy ul. Fałata 92. Z tej okazji od 11:00 do ostatniego klienta odbywać się będzie walk-in. Każde pojedyncze przekłucie kosztować będzie tylko 100 zł. Zła wiadomość jest taka, że nie będzie przekłuć części intymnych oraz pokazów tańca egzotycznego. Nowy punkt poprowadzi znany i lubiany w branży Mish Jarski. O nowym punkcie w kilku słowach opowiedział nam Tomek „MaRTWy” Rogowski, założyciel Piercing Spot, piercer z blisko 20 letnim stażem.


Jak doszło do tego, że połączyliście siły z Mishem?

Opowieść o naszej znajomości z Mishem, choć krótka, od samego początku roztaczała wokół siebie aurę niezwykłego porozumienia. Przeznaczenie zetknęło nas ze sobą podczas prestiżowej konferencji Professional Piercers Poland w roku 2022. Mish bacznie śledził poczynania naszego studia, podczas gdy my byliśmy świadkami spektakularnego wzrostu jego osobistej marki. W nieodległym czasie, Mish zdecydował się na zmianę studia i w tonie pół żartem, pół serio, zapytał mnie, czy nie rozważyłby otwarcia nowego studia w Toruniu. Pytanie to nadeszło w idealnym momencie, gdyż już od jakiegoś czasu snułem plany otwarcia kolejnej filii Piercing Spot, lecz nie miałem jeszcze konkretnej lokalizacji na myśli. Zbieg okoliczności sprawił, że nasze plany doskonale się zharmonizowały, a efektem tego niezwykłego sojuszu będzie otwarcie Piercing Spot w Toruniu zaledwie dwa miesiące później.

Mish będzie sobie sterem, żeglarzem, okrętem?

W początkowej fazie funkcjonowania studia, Mish będzie niepodzielnie sprawował władzę piercerską w Piercing Spot. Naszym pragnieniem jest, aby w niedługim czasie stało się ono synonimem doskonałości i najbardziej rozpoznawalnym miejscem w Toruniu, jeśli chodzi o piercing. Dążymy do tego, aby Mish nieustannie rozwijał swoje umiejętności piercerskie, co z pewnością nie stanowi wyzwania, biorąc pod uwagę, że jest jednym z najbardziej ambitnych przedstawicieli polskiej sceny piercerskiej.

A gdy Mish osiągnie już 10 dan piercerskiego wtajemniczenia to?

W miarę upływu czasu, do naszego zespołu dołączą kolejni piercerzy, którzy będą kontynuować dzieło, które Mish rozpoczął. Naszym celem jest, aby każde wspomnienie słowa „piercing” w kontekście Torunia kojarzyło się z Piercing Spot. Chcemy osiągnąć to poprzez stałe inwestowanie w rozwój umiejętności naszych specjalistów, jak również poprzez wzbudzenie zainteresowania i zaufania klientów do naszej marki, które z czasem będzie rosło, sprawiając, że Piercing Spot stanie się nie tylko miejscem docelowym, ale także legendą w świecie piercingu.

Piercing Spot otworzy się jeszcze w innych miastach?

Otwarcie kolejnych filii Piercing Spot w innych miastach jest zagadnieniem otwartym, którego realizacja zależy od licznych czynników. Nie można wykluczyć, że w naszych tajemniczych planach tkwi dalszy rozwój i ekspansja na kolejne lokalizacje w Polsce.

Mish Jarski - Zobacz portfolio i zrób piercing
Mish Jarski - piercer z Toruń. Portfolio przekłuć, kompozycji, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.