III edycja "Dead Body Seminar by Lukas Smyku" - 27.02.2021 r.

Wydarzenia sty 21, 2021

Kolejne szkolenie dla grupy zaawansowanej prowadzone przez Lukas Smyku odbędzie się 27 lutego 2021 r. Seminarium jednodniowe obejmować będzie część teoretyczną skupiającą się na tatuażu kolorowym oraz część praktyczną, w której Smyku będzie tatuował omawiając jednocześnie wszystkie zagadnienia szkoleniowe.

- Jeśli chodzi o seminaria to zainteresowanie jest spore, ale booking przebiega na bieżąco. Zaplanowaliśmy cykliczne spotkania, więc jeśli zapisuje się cała grupa, ustalamy kolejny termin. Nie każda osoba może zapisać się na moje seminaria dla grupy zaawansowanej. Przeprowadzamy wstępną weryfikację poziomu prac danego artysty. Nie jest to seminarium dla osób początkujących, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z tatuażem. Ale dla nich też organizujemy seminarium, które poprowadzi Prochu 27-28.03, a ja gościnnie udzielę podczas niego swoich wskazówek – Mówi Lukas Smyku z Dead Body Tattoo.

Podczas seminarium omawiane będą wszelkie zagadnienia dotyczące tatuażu kolorowego, od projektowania po efekt finalny. Smyku przewiduje około 2 godzin wprowadzenia teoretycznego.

- Wszystko to pokazane też będzie w praktyce, będę tatuował swój autorski projekt i omawiał te zagadnienia na jego podstawie. Aby zwiększyć efektywność szkolenia i umożliwić każdemu uczestnikowi indywidualny kontakt z prowadzącym seminarium odbędzie się w niewielkiej grupie (około 8 osób) – dodaje Smyku.

Seminarium przewidziane jest na około 8 godzin plus przerwy na ciepłe posiłki i przekąski, ale trzeba przygotować się na to, że ramy czasowe nie są sztywne i seminarium może potrwać 10, a nawet więcej godzin.

Lukas Smyku z Dead Body Tattoo

Plan seminarium:

1. Od pomysłu do projektu
2.  Dopasowanie wzoru do anatomii ciała podstawą dobrego tatuażu
3. Dobór prawidłowego sprzętu
4. Dobra kolorystyka
5. Kolory - z czym je mieszać i jak solidnie wbić
6. Miękkie przejścia
7. Pierwszy i drugi plan
8. Co podczas i co po zabiegu
9. Budowanie portfolio, wykonanie dobrych zdjęć
10. Rozmowa z klientem, jak robić swoje

Szkolenie odbędzie się we Włocławku.

Warto przeczytać:

Pierwsze “Dead Body Seminar by Lukas Smyku” za nami
Chcąc podzielić się swoją wiedzą, którą zdobywał przez 15 lat tatuowania i 10 lat czynnego uczestnictwa w konwencjach tatuażu Smyku, kreujący swój własny styl, jakim jest horror fantasy, zorganizował w miniony weekend wydarzenie „Dead Body Seminar by Lukas Smyku”. Dead Body Seminar by Lukas Smyku by…

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.