Konferencja Tatuatorska - Wrocław: 04.12.2021

Wydarzenia sie 01, 2021

To już 4. edycja Konferencji Tatuatorskiej organizowanej przez Akademię Tatuażu by Loveink! 10 prelegentów i 10 wartościowych prelekcji. Nie może Was zabraknąć, jeśli stawiacie na rozwój i chcecie zgłębiać wiedzę o tatuażu i technikach pracy! Wydarzenie pod patronatem TattooArtist.pl.

Konferencja Tatuatorska 2021 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić, jeżeli profesjonalnie zajmujesz się tatuażem. Już dziś zarezerwuj 4 grudnia w swoim kalendarzu. 10 prelegentów z najwyższej półki opowie o swojej technice i doświadczeniach zawodowych. Pośród prelegentów znajdziecie najbardziej uznane nazwiska w branży. Każdy z artystów przedstawi konkretny temat związany z pracą w zawodzie tatuatora.

Smyku – Dopasowanie wzoru do anatomii ciała
Prawidłowe ułożenie  tatuażu na ciele to bardzo ważny element - ma to ogromne znaczenie na  późniejszy odbiór pracy, nadaje dynamiki i sprawia, że efekt końcowy  jest jeszcze lepszy. Moje seminarium będzie skupiać się właśnie na tym zagadnieniu.

Dżo Lama – Autentyczność w branży – w poszukiwaniu artystycznej tożsamości
Wszyscy lubimy być doceniani za swoje osiągniecia, ale czy czy to, co robimy cieszy nas samych? W wiecznie pędzącym świecie ważne jest, aby nasze działania artystyczne były w zgodzie z nami samymi i dawały nam oddech i przestrzeń psychiczną. Warto czasem się zatrzymać i zadać sobie pytanie: „Czy jestem szczęśliwy/a i to co przedstawiam innym to naprawdę ja?”.  Gdzie się kończy odnoszenie sukcesu a zaczyna sztuczna kreacja?

OSOM – Czy tatuator może być marką? Jak budować swój profesjonalny wizerunek w sieci
Wszyscy znamy potęgę  social mediów - w ciągu jednego dnia firma może zdobyć setki i tysiące  fanów. To z kolei może przełożyć się bezpośrednio na to, jak ta firma radzi sobie poza internetem: ilu i jakich ma klientów, jak zarabia, jakie ma możliwości rozwoju. Jednak budowanie wizerunku firmy, a w przypadku tatuatorów marki osobistej, to trudne wyzwanie. Droga do posiadania silnego, zdrowego wizerunku jest kręta, a można na niej spotkać zarówno wiele okazji, jak i wiele przeciwności. Podczas prelekcji poznacie podstawy dobrego zarządzania swoim wizerunkiem, rozwiązywania potencjalnych kryzysów i wykorzystywania pojawiających się możliwości.

Wurszt – Nowe media, a praca tatuatora. Czy warto?
Jak nowe media (np. TikTok) oddziaływują na pracę tatuatora. Czy możliwe jest pozyskanie większej ilości klientów poprzez tę aplikację. Czy TikTok jako mechanizm do komunikowania się z młodymi odbiorcami jest potrzebny tatuatorowi? Kilka słów na temat aplikacji i jej fenomenie.

Candy Ink – Patent na kolor
Podczas seminarium, na podstawie analizy moich tatuaży i projektów, prześledzimy wspólnie proces ich powstawania. Przedstawię Wam w ten sposób swoje metody na pracę z kolorem, pokażę Wam do jakich zasad projektowania się stosuję i jak rozwiązuję różne problemy napotkane w trakcie tatuowania.

Sergey Butenko - Graywash - jak wbić gęsty grafit
W czasie swojego wystąpienia szczegółowo omówię technikę graywash: od podstaw, poprzez potrzebne narzędzia i materiały, kończąc na ocenie efektu pracy. Naszym celem jest piękny, grafitowy kolor wygojonej skóry, a ja pokaże Wam jak go osiągnąć.

Bemben - Klient też człowiek
Mamy najlepszy zawód na świecie, a praca z klientem jest jego nieodłącznym aspektem. Poświęćmy mu chwile i ułatwmy sobie prace.

Rybakowski - Portret dziecka - jak zachować naturalność?
Portret dziecka to częsty temat pracy w tatuażu realistycznym. W swoim wystąpieniu opowiem Wam o moich metodach oddania go w sposób jak najbardziej naturalny. Skupię się na odpowiednim przygotowaniu zdjęcia referencyjnego, niuansach w doborze tonacji i technicznych aspektach wykonania takiego tatuażu.

Szewczykowska -  Nie "na skróty" do sukcesu:  droga na szczyt w świecie tatuażu
Wszystko, co w życiu uznajemy za wartościowe i prawdziwe, zazwyczaj wymaga pielęgnacji, czasu i nakładu pracy by powstało. W tym przypadku nie jest inaczej. Tatuażysta to jedna z niewielu już profesji przekazywana z „mistrza na ucznia”. Odpowiednie potraktowanie i zaangażowanie może zaprowadzić was daleko, w piękne miejsce lecz bardzo łatwo potknąć się po drodze. Porozmawiajmy zatem, jak "patrzeć pod nogi" by tego uniknąć.

Tofi - Więcej informacji wkrótce

Każda osoba to 30 minut skondensowanej wiedzy na konkretny temat. Po wystąpieniach przewidziany jest dodatkowy panel Q&A z wszystkimi twórcami, w czasie którego uczestnicy będą mogli zadać im dowolne pytania.

Następnie odbędzie się część towarzyska, w czasie której luźna atmosfera pozwoli wszystkim uczestnikom poznać się nawzajem, zintegrować, wymienić opiniami i doświadczeniami. Całość wydarzenia odbywać się będzie w przestrzeni kina Nowe Horyzonty, w samym centrum Wrocławia.

Prelekcji wysłuchasz z wygodnego fotela kinowego, przerwy i integracyjne after party spędzisz w klimatycznym lobby, gdzie rozstawiony będzie również bar z drinkami i przekąskami. Ponad 500 osobowa sala kinowa pozwoli  zachować nawet najbardziej wyśrubowane normy sanitarne i zachować bezpieczną odległość.

Cena i harmonogram sprzedaży:

I pula: 690 zł ; tylko 50 biletów w tej cenie. Do wyczerpania zapasów lub 15 października
II pula: 790 zł – do 15 listopada (tylko 100 biletów) lub do wyczerpania zapasów
III pula: 990 zł – od 15.11 do 30.11. 30 listopada zamykamy zapisy

Cena zawiera:

– Udział w Konferencji Tatuatorskiej 2021
– zestaw kosmetyków Loveink i gadżetów od partnerów imprezy
– Przerwy kawowe, lunch i przekąski
– Pamiątkowy certyfikat uczestnictwa

Miejsce: Kino Nowe Horyzonty, Kazimierza Wielkiego 19A-21, Wrocław
Data: 4 grudnia 2021, start seminariów o 11.30
Kup bilet: https://loveink.store/produkt/konferencja/

KUP BILET

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.