Brutal Black

INKspiracje maj 07, 2019

To projekt, w którym mandale nie mają szans, gdzie priorytetem jest ból nad estetyką. Rytuały i "odrodzenie" są na czele tego projektu, prowadzonego przez Valerio Cancelliera, Cammy Stewart i Phillip "3Kreuze". Do projektu wybierają tylko tych którzy są wystarczająco odważni, aby wytrzymać wykonanie tatuażu podczas jednej z najbardziej brutalnych sesji, znacznie przekraczając próg bólu.

Było mi ciężko traktować w ten sposób tatuowane przeze mnie osoby, bo w ich oczach widziałem ból i czułem, że ich ciała dosłownie drgają. Mimo wszystko byłem dumny, że mogłem z nimi osiągnąć taki, a nie inny wymiar tatuowania – tłumaczy 3Kreuze w rozmowie z portalem Vice.

Autorzy projektu za zgodą swoich klientów wykonują tatuaże w sposób brutalny, szybki i ostry, w jak najkrótszym czasie wypełniając tuszem jak największy fragment ciała. Są przekonani, że rysunek jest o wiele mniej ważnym znakiem niż ten, który zostaje po ich sesji w głowie każdego ze śmiałków. Ból uczy, rozwija i pozwala lepiej poznać samego siebie...

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.