Studio Design: Golden Watch Tattoo - Kielce

INKspiracje kwi 22, 2021

Bardzo się cieszę, że po tylu latach działalności mogłem przelać moją wizję na wystrój lokalu. Stworzenie takiego miejsca wiązało się oczywiście z ogromnymi kosztami, ale ja to odbieram, jako nagrodę za prawie 10 lat tatuowania. Część prac związanych z remontem wykonaliśmy sami i dzięki temu mamy jeszcze większą satysfakcję, że to miejsce tak wygląda – mówi Szymon “Disney” Szumala właściciel Golden Watch Tattoo.

Golden Watch Tattoo mieści się w centrum Kielc na ulicy Zagórskiej. Lokalizacja nie jest przypadkowa, ponieważ właścicielowi zależało na miejscu, które jest rozpoznawalne i do którego łatwo trafić. Nic dziwnego, że wybór padł na ulicę, która na mapach Kielc widnieje od początku XX wieku.

- Wprowadzając się do studia, otrzymaliśmy lokal w stanie surowym. Obecny wygląd to moja wizja wymarzonego studia tatuażu połączona z kreatywnością architekta. W takim miejscu istotne jest zaplanowanie miejsca pracy tak, aby i tatuażysta, i klient czuli się komfortowo. Każdy z nas ma swoje zaplecze robocze i miejsce do rysowania. Wbrew pozorom zaprojektowanie przestrzeni tak, aby była nie tylko wygodna dla nas, ale też wyglądała świetnie, było trudnym zadaniem – mówi Szymon Szumala.

Właściciel kamienicy, w której znajduje się studio, zgodził się na połączenie ze sobą trzech lokali. Dzięki temu powstała 155 m przestrzeń z 7 stanowiskami do tatuowania, dużym zapleczem socjalnym i recepcją. Wyjątkowym punktem jest duża poczekalnia, w której klienci mogą pograć w PlayStation i zrobić sobie selfie.

- To studio to spełnienie moich marzeń i wizji, którą miałem przez lata w swojej głowie. Czerń i złoto, które ewidentnie tutaj dominują, to także moje ulubione kolory. Czarny -elegancja i klasa. Złoto kojarzy się z bogactwem i przepychem, ale mało, kto wie, że to symbol doskonałości i wieczności. A takie właśnie są tatuaże, które robimy - dopracowane i świetnie wykonane. Można, więc powiedzieć, że to niejako odzwierciedlenie naszej pracy. Nazywamy się przecież Golden Watch Tattoo, ale oprócz złota w nazwie i salonie jeszcze jeden ważny element przekłada się na wystrój. Zegar to dla mnie symbol dokładności, detalu i szczegółu. Dlatego w salonie nie mogło zabraknąć tego elementu na ścianach, suficie i ornamentach – dodaje Szumala.

- Golden Watch Tattoo to studio też dla nas - tatuatorów. Gramy w Fifę, jemy razem, relaksujemy się i śmiejemy. To widać, że dobrze się tu czujemy i nasi klienci przejmują tę pozytywną energię. Kiedy wchodzą do studia, są bardzo zaskoczeni wystrojem. Dostajemy mnóstwo pochwał, często robią sobie u nas zdjęcia i mówią, że ten wystrój odwraca uwagę od bólu. Szczególną uwagę zwracają też na napinany sufit, który jest dla nich atrakcją, ponieważ oglądają tatuatora podczas pracy. Z kolei elektryczny kominek działa na klientów kojąco i pozwala im się zrelaksować. Dla mnie, jako właściciela najważniejsze jest zadowolenie klienta. Jeśli satysfakcja z wykonanego tatuażu idzie w parze z przyjemnością spędzenia czasu u nas, to nie mogę marzyć o lepszym duecie – podsumowuje Szymon Szumala.

Golden Watch Tattoo - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
Golden Watch Tattoo - studio z Kielce. Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.