Studio Design: Sin City Tattoo & Barber Shop - Świnoujście

INKspiracje kwi 30, 2021

Studio Sin City Tattoo & Barber Shop utrzymane w klimacie industrialny mieści się w nowo wybudowanej kamienicy ścisłym centrum Świnoujścia, jest to główny deptak, od którego jest już tylko rzut kamieniem do najpiękniejszej plaży w Polsce.

Studio ma cztery pomieszczenia: sala główna podzielona jest na dwie części. Znajdują się tu stanowiska do barberingu i tatuowania a reszta to pomieszczenia gospodarcze i toalety. Powierzchnia studia zajmuje ponad 103 m2.

- Zdecydowaliśmy, że studio będzie się mieścić właśnie tu, ponieważ szukaliśmy dużego lokalu w centrum miasta a ten spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Lokal stał aż dwa lata pusty, a wcześniej znajdowały się tutaj sklepy odzieżowe. Remont robiliśmy własnymi siłami, pomysłem, ale bez wizyty projektantki wnętrz się nie obyło i tu wielkie brawa dla naszej znajomej Ewy Nawój. Troszkę grosza nam to pochłonęło, ale i tak w dużej mierze poszliśmy pomysłem i praca własnych mięśni, tak by doprowadzić studio do oczekiwanego efektu – mówi Piotr „Chrapsky” Zalewski.

Studio ma cztery pomieszczenia: sala główna podzielona jest na dwie części. Znajdują się tu stanowiska do barberingu i tatuowania a reszta to pomieszczenia gospodarcze i toalety. Powierzchnia studia zajmuje ponad 103 m2.

- Studio przez naszych klientów odbierane jest mega pozytywnie, jest tu dużo miejsca pomieszczenie jest wysokie, wiec nie przytłacza nikogo, każdy czuje się tu dobrze i swobodnie, a całą robotę z klimatem tutaj tworzą wspaniali piękni młodzi i utalentowani ludzie. Wpadajcie do Sin City Tattoo & Barber Shop. Świnoujście w sezonie letnim to naprawdę Miasto Grzechu. Piona - podsumowuje Chaprsky.

Sin City Tattoo & Barber Shop - Zobacz portfolio i zrób tatuaż
Sin City Tattoo & Barber Shop - studio z Świnoujście. Portfolio tatuaży, wzorów, informacje kontaktowe.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.