Tatuaż patriotyczny - najciekawsze dziary na skórze z symbolami historycznymi

INKspiracje lis 11, 2020

Wizerunek Małego Powstańca, symbol Polski Walczącej, czy godło narodowe - te motywy coraz częściej pojawiają się na ciałach tatuujących się osób. Moda na patriotyczne tatuaże trwa w najlepsze. Zobacz najciekawsze dziary na skórze z symbolami historycznymi.

Zdania na temat takich tatuaży są podzielone. Niektórzy twierdzą, że symbole narodowe nie powinny zdobić ciał. Inni patrzą na zjawisko pozytywnie. Najbardziej popularne są orły łączone z polską flagą, żołnierze wyklęci czy motywy powstańcze. Równie popularnym motywem jest polska husaria.

Najczęściej tatuuje się takie wzory na przedramieniu, bicepsie, piersi, czy całym ramieniu (tzw. rękaw). Ponieważ tatuaże patriotyczne zazwyczaj do małych nie należą, potrzebne są dla nich odpowiednio duże powierzchnie.

Jednak niezależnie od motywacji wyboru wzoru, o tatuaż patriotyczny, tak jak o każdy inny, trzeba odpowiednio dbać. Inaczej z czasem może stracić kontur, nieco przyblaknąć i zmienić się w niewyraźną plamę. Można powiedzieć, że ze znajomością polskiej historii i kultury jest podobnie.

ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
ZOBACZ PORTFOLIO
#patriotyczny, Tatuaże, Wszystkie miasta, Wszystkie style
Tattooartist jest miejscem, w którym można znaleźć i zaprezentować prace oraz profile najlepszych tatuażystów studiów tatuażu

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.