Ludzie, którzy wybrali inność

INKspiracje maj 27, 2019

Niektórzy ludzie NAPRAWDĘ kochają tatuaże. Ich ciała są ekstremalnie nasycone tuszem. Sylvain  Helaine pokrył całe ciało i twarz tatuażami, mimo, że był nauczycielem w  szkole podstawowej, 36-letni Brazylijczyk Marcelo De Souza Ribeiro ma ponad 1000 tatuaży,  rozdwojony język i kielichowe zęby. 22-letni Ethan Bramble z Melbourne w Australii przeszedł ponad 40 zabiegów modyfikacji ciała, dążąc do zostania najbardziej zmodyfikowanym nastolatkiem na świecie. 33-letni fryzjer Richie The Barber uważa, że jest posiadaczem najśmieszniejszego tatuażu - wytatuował całą twarz by wyglądać jak klaun.

22-letni Ethan Bramble z Melbourne w Australii przeszedł ponad 40 zabiegów modyfikacji ciała, dążąc do zostania najbardziej zmodyfikowanym nastolatkiem na świecie. Mówi o sobie, że był klasycznym młodym przystojnym młodzieńcem.

Wiele osób pyta go ile ma tatuaży .. a on ich nie liczy, stanowią jedność. Jego ciało jest w 80% pokryte tatuażami.

Do najbardziej bolesnych modyfikacji ciała zalicza zabieg rozwarstwiania języka. Przez 7 dni nie mógł jeść ani pić, leżał w łóżku z „pachnącą śmiercią buzią”. Najbardziej kosztownym zabiegiem było tatuowanie oczu, ze względu na wysokie ryzyko.

Cieszę się z mojego wyglądu, oczywiście, bo sam sobie to zrobiłem”. „Kolejną moją modyfikacją będzie zapewne włożenie silikonu pod skórę penisa.

33-letni Sylvain Helaine, urodził się w Paryżu, ale pierwszy tatuaż zrobił w wieku 27 lat, gdy mieszkał w Londynie.

Przez cztery lata kontynuował swoją podróż i dorobił się tatuaży pokrywających prawie całe jego ciało, w tym genitalia, dziąsła, dłonie, stopy, podniebienie, czaszkę. Mówi, że nigdy nie przestanie dodawać tatuaży, ponieważ pasjonuję się tym, a pewnego dnia skończy pokryty czarnym tuszem.

Kiedy zacząłem się tatuować, chciałem, aby połowa ciała była mieszanką stylu oldschool i rock n roll, a druga połowa mojego ciała czerpała inspirację z Japonii. Będę pokrywał się warstwa po warstwie, kończąc na czarnym - niekoniecznie dlatego, że chcę, ale ponieważ im więcej pokryjesz, tym ciemniejszy się staniesz.

36-letni Marcelo De Souza Ribeiro twierdzi, że jest jedną z najbardziej wytatuowanych i zmodyfikowanych osób na świecie. Ojciec dwójki dzieci z Rio de Janeiro jest także fanem modyfikacji ciała i ma implanty podskórne, rozszczepiony język i zęby z zębami kielichowymi. Pomimo nieco onieśmielającego spojrzenia twierdzi, że nie pozwala, by krytyka wpłynęła na jego pozytywne nastawienie do życia. Jego własna skóra służyła mu za płótno, nawet „zabarwił” swoje gałki oczne.

Pewnego dnia byłem w domu, poszedłem do łazienki i skierowałem się do lustra, wziąłem strzykawkę i wziąłem atrament, i udało mi się wykonać perforację - następnie wstrzyknąłem odrobinę atramentu. O siódmej, kiedy nadeszła noc, atrament zajął całą nasadkę oka.

Dziewczyna Liliana mówi, że popiera wszystkie wybory swojego partnera. Nie zgadza się jednak z jedną modyfikacją, którą planuje Marcelo, polegającą na przecięciu policzka, aby wydłużyć otwieranie ust, a następnie dodaniu zamka błyskawicznego, aby mógł go dowolnie otworzyć i zamknąć.

33-letni Richie The Barber wykorzystuje swój niezwykły wygląd, aby przyciągnąć klientów do swojego salonu fryzjerskiego. Swój pierwszy tatuaż zrobił w wieku 17 lat i powoli zmieniał się przez kolejne lata. Wygląda jak klaun i tak też się zachowuje. Pozuje do zdjęć z rozłupanym językiem i złotymi zębami, trzymając nożyczki lub brzytwy.

Pamiętam, pewnego dnia spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie, że chcę mieć kropki konfetti pod oczami, bo uwielbiam patrzeć, jak konfetti spadają z nieba, ponieważ sprawia mi to radość.

Transformacja zajęła lata - każdy tatuaż zabierał godziny, powodując ból i obrzęk.

Proces mojej transformacji nie był łatwy, tyle bólu sprawiło, że przez wiele godzin igły wbijały się w moją skórę z dużym obrzękiem. Ale zrobiłem to, co zrobiłem, ponieważ sny mogą stać się rzeczywistością, a jeśli naprawdę chcesz coś w życiu zrobić, możesz spełnić wszystkie swoje marzenia za pomocą jednej myśli. Ty decydujesz, czy to zrobić i nie słuchać innych, ale tylko siebie i być silnym.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.