Jak dopasować wzór do anatomii ciała? Lukas Smyku zaprasza na 4. Konferencję Tatuatorską

Na czasie lis 21, 2021

Smyka nie trzeba nikomu przestawiać. Po 15 latach pracy kreuje własny styl, jakim jest horror fantasy. Podczas 4. edycji Konferencji Tatuatorskiej, która odbędzie się 4 grudnia we Wrocławiu skupi się na prawidłowym ułożeniu tatuażu na ciele. Wydarzenie pod patronatem TattooArtist.pl.

Prawidłowe ułożenie tatuażu na ciele to bardzo ważny element - ma to ogromne znaczenie na późniejszy odbiór pracy, nadaje dynamiki i sprawia, że efekt końcowy jest jeszcze lepszy.

Jak dopasować wzór do anatomii ciała?

Gdy patrzę na modela, w mojej głowie rysuje się pomysł na tatuaż, który chce wykonać. Zawsze staram się wykorzystać anatomię tak, aby tatuaż stał się jego integralną częścią. Tylko tak można sprawić, by projekt stał się jeszcze bardziej żywy i efektowny. Im bardziej przestrzennie myślimy, tym lepszy efekt będziemy mogli uzyskać.

Jakie są grzechy tatuażystów jeśli chodzi o dopasowanie wzoru tatuażu?

Najczęstszym błędem jest odwrotne umiejscowienie tatuażu, skierowanie głównego motywu w złą stronę oraz niedopasowanie odpowiedniego rozmiaru do miejsca na ciele.

Będziesz omawiał to na jakiś konkretnych przykładach?

Oczywiście. Muszę wyjaśnić i pokazać różnice między czymś dobrze, a źle dopasowanym. Jak diametralnie skrajny różny może to być efekt.

Konferencja Tatuatorska 2021 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić, jeżeli profesjonalnie zajmujesz się tatuażem. Pośród prelegentów znajdziecie najbardziej uznane nazwiska w branży m.in. Smyku, Dżo Lama, OSOM, Michał Wurszt, Candy Ink, Sergey Butenko, Piotr Bemben, Karol Rybakowski, Julia Szewczykowska oraz Tofi. Każdy z artystów przedstawi konkretny temat związany z pracą w zawodzie tatuatora.

Każda osoba to 30 minut skondensowanej wiedzy na konkretny temat. Po wystąpieniach przewidziany jest dodatkowy panel Q&A z wszystkimi twórcami, w czasie którego uczestnicy będą mogli zadać im dowolne pytania.

Następnie odbędzie się część towarzyska, w czasie której luźna atmosfera pozwoli wszystkim uczestnikom poznać się nawzajem, zintegrować, wymienić opiniami i doświadczeniami. Całość wydarzenia odbywać się będzie w przestrzeni kina Nowe Horyzonty, w samym centrum Wrocławia.

Prelekcji wysłuchasz z wygodnego fotela kinowego, przerwy i integracyjne after party spędzisz w klimatycznym lobby, gdzie rozstawiony będzie również bar z drinkami i przekąskami. Ponad 500 osobowa sala kinowa pozwoli  zachować nawet najbardziej wyśrubowane normy sanitarne i zachować bezpieczną odległość.

Cena i harmonogram sprzedaży:

I pula: 690 zł ; tylko 50 biletów w tej cenie. Do wyczerpania zapasów lub 15 października (wyprzedane)
II pula: 790 zł – do 15 listopada (tylko 100 biletów) lub do wyczerpania zapasów
III pula: 990 zł – od 15.11 do 30.11. 30 listopada zamykamy zapisy

Cena zawiera:

– Udział w Konferencji Tatuatorskiej 2021
– zestaw kosmetyków Loveink i gadżetów od partnerów imprezy
– Przerwy kawowe, lunch i przekąski
– Pamiątkowy certyfikat uczestnictwa

Miejsce: Kino Nowe Horyzonty, Kazimierza Wielkiego 19A-21, Wrocław
Data: 4 grudnia 2021, start seminariów o 11.30
Kup bilet: https://loveink.store/pl/products/konferencja-tatuatorska-2021

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.