Jak pracować z klientem? Piotr Bemben zaprasza na swoją prelekcję podczas 4. edycji Konferencji Tatuatorskiej

Na czasie lis 19, 2021

Konferencja Tatuatorska 2021 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić, jeżeli profesjonalnie zajmujesz się tatuażem. Jedną z prelekcji poprowadzi Piotr Bemben, który na bazie swych doświadczeń zawodowych opowie o właściwych wzorcach pracy z klientem. Wydarzenie pod patronatem TattooArtist.pl.

O czym dokładnie będzie Twoja prelekcja?

Jak zadbać o klienta, żeby jego wizyta u nas była niezapomnianym doświadczeniem. O czym pamiętać żeby zadbać o relacje z nim i tym samym ułatwić sobie pracę.

Czy zachowanie tatuażysty może mieć wpływ na komfort klienta?

Oczywiście! To od nas i od naszego podejścia zależy to jak klient będzie się czuł u nas i jak będzie wspominał to spotkanie.

Możesz podać jakiś przykładowy zły wzorzec złego kontaktu z klientem?

Spóźniony tatuator, kompletnie nieprzygotowany do pracy.

Klient zwróci na to uwagę? Czy bardziej na błąd w sztuce tatuowania?

Zdecydowanie! Dla niego to ważny dzień i bardzo to przeżywa. O kwestach artystycznych i techniczny mało, który klient ma pojęcie i nie ma w tym nic złego.

Czy dobrze "obsłużony" Klient wróci po kolejny tatuaż?

Oczywiście! Jeśli zrobi sobie dwa tatuaże, równie dobre, w różnych studiach, ale w jednym był traktowany jak nieproszony gość a w drugim przywitali go jak dobrego kumpla to jak myślisz, do którego wróci?

Czego będzie się można spodziewać po Twojej prelekcji?

Nie opowiadajmy fabuły filmu przed jego ekranizacją! Wpadajcie 4 grudnia do Wrocławia!

Konferencja Tatuatorska 2021 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić, jeżeli profesjonalnie zajmujesz się tatuażem. Pośród prelegentów znajdziecie najbardziej uznane nazwiska w branży m.in. Smyku, Dżo Lama, OSOM, Michał Wurszt, Candy Ink, Sergey Butenko, Piotr Bemben, Karol Rybakowski, Julia Szewczykowska oraz Tofi. Każdy z artystów przedstawi konkretny temat związany z pracą w zawodzie tatuatora.

Każda osoba to 30 minut skondensowanej wiedzy na konkretny temat. Po wystąpieniach przewidziany jest dodatkowy panel Q&A z wszystkimi twórcami, w czasie którego uczestnicy będą mogli zadać im dowolne pytania.

Następnie odbędzie się część towarzyska, w czasie której luźna atmosfera pozwoli wszystkim uczestnikom poznać się nawzajem, zintegrować, wymienić opiniami i doświadczeniami. Całość wydarzenia odbywać się będzie w przestrzeni kina Nowe Horyzonty, w samym centrum Wrocławia.

Prelekcji wysłuchasz z wygodnego fotela kinowego, przerwy i integracyjne after party spędzisz w klimatycznym lobby, gdzie rozstawiony będzie również bar z drinkami i przekąskami. Ponad 500 osobowa sala kinowa pozwoli  zachować nawet najbardziej wyśrubowane normy sanitarne i zachować bezpieczną odległość.

Cena i harmonogram sprzedaży:

I pula: 690 zł ; tylko 50 biletów w tej cenie. Do wyczerpania zapasów lub 15 października (wyprzedane)
II pula: 790 zł – do 15 listopada (tylko 100 biletów) lub do wyczerpania zapasów
III pula: 990 zł – od 15.11 do 30.11. 30 listopada zamykamy zapisy

Cena zawiera:

– Udział w Konferencji Tatuatorskiej 2021
– zestaw kosmetyków Loveink i gadżetów od partnerów imprezy
– Przerwy kawowe, lunch i przekąski
– Pamiątkowy certyfikat uczestnictwa

Miejsce: Kino Nowe Horyzonty, Kazimierza Wielkiego 19A-21, Wrocław
Data: 4 grudnia 2021, start seminariów o 11.30
Kup bilet: https://loveink.store/pl/products/konferencja-tatuatorska-2021

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.