Nie "na skróty" do sukcesu. O drodze na szczyt w świecie tatuażu podczas 4. Konferencji Tatuatorskiej opowie Julia Szewczykowska

Na czasie lis 23, 2021

Julia Szewczykowska jest niewątpliwie kobietą sukcesu, która usytuowała sobie bardzo mocną pozycję w branży tatuażu. Reprezentuje black work i w nietuzinkowy sposób komponuje swoje prace. Od lat kieruje się swoją wizją, która prowadzi ją konsekwentnie do celu i właśnie droga na szczyt w branży tatuażu będzie tematyką jej prelekcji podczas 4. Konferencji Tatuatorskiej we Wrocławiu.

Nie "na skróty" do sukcesu… czyli jak?

Wszystko co w życiu uznajemy za wartościowe i prawdziwe zazwyczaj wymaga pielęgnacji, czasu i nakładu pracy by powstało. W  tym przypadku nie jest inaczej. Tatuażysta to jedna z niewielu już profesji przekazywana z „mistrza na ucznia”. Odpowiednie potraktowanie i zaangażowanie może zaprowadzić każdego daleko, w piękne miejsce. Lecz bardzo łatwo potknąć się po drodze…

O czym dokładnie będzie Twoja prelekcja podczas 4. Konferencji Tatuatorskiej?

Porozmawiajmy zatem  jak „patrzeć pod nogi” by tego uniknąć. Jak nie zatracić się w rzeczywistości, która sama zmusza do biegu i nieustannej rywalizacji? Czy jest szansa, że to, co wartościowe wygra z tym, co „modne i przelotne”? Zapraszam serdecznie do Wrocławia!

Konferencja Tatuatorska 2021 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić, jeżeli profesjonalnie zajmujesz się tatuażem. Pośród prelegentów znajdziecie najbardziej uznane nazwiska w branży m.in. Smyku, Dżo Lama, OSOM, Michał Wurszt, Candy Ink, Sergey Butenko, Piotr Bemben, Karol Rybakowski, Julia Szewczykowska oraz Tofi. Każdy z artystów przedstawi konkretny temat związany z pracą w zawodzie tatuatora.

Każda osoba to 30 minut skondensowanej wiedzy na konkretny temat. Po wystąpieniach przewidziany jest dodatkowy panel Q&A z wszystkimi twórcami, w czasie którego uczestnicy będą mogli zadać im dowolne pytania.

Następnie odbędzie się część towarzyska, w czasie której luźna atmosfera pozwoli wszystkim uczestnikom poznać się nawzajem, zintegrować, wymienić opiniami i doświadczeniami. Całość wydarzenia odbywać się będzie w przestrzeni kina Nowe Horyzonty, w samym centrum Wrocławia.

Prelekcji wysłuchasz z wygodnego fotela kinowego, przerwy i integracyjne after party spędzisz w klimatycznym lobby, gdzie rozstawiony będzie również bar z drinkami i przekąskami. Ponad 500 osobowa sala kinowa pozwoli  zachować nawet najbardziej wyśrubowane normy sanitarne i zachować bezpieczną odległość.

Cena i harmonogram sprzedaży:

I pula: 690 zł ; tylko 50 biletów w tej cenie. Do wyczerpania zapasów lub 15 października (wyprzedane)
II pula: 790 zł – do 15 listopada (tylko 100 biletów) lub do wyczerpania zapasów
III pula: 990 zł – od 15.11 do 30.11. 30 listopada zamykamy zapisy

Cena zawiera:

– Udział w Konferencji Tatuatorskiej 2021
– zestaw kosmetyków Loveink i gadżetów od partnerów imprezy
– Przerwy kawowe, lunch i przekąski
– Pamiątkowy certyfikat uczestnictwa

Miejsce: Kino Nowe Horyzonty, Kazimierza Wielkiego 19A-21, Wrocław
Data: 4 grudnia 2021, start seminariów o 11.30
Kup bilet: https://loveink.store/pl/products/konferencja-tatuatorska-2021

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.