Tattoo Girl: Natalia Pencak

Tattoo Models cze 12, 2020

Natalia ma 24 lata. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Pracuje w branży beauty. Jej pierwszy tatuaż był prezentem od mamy na siedemnaste urodziny. Jest to gryf gitary elektrycznej, na której kiedyś grała.

Jak to się wszystko zaczęło?

Mój pierwszy tatuaż był prezentem od mojej mamy na siedemnaste urodziny. Jest to gryf gitary elektrycznej, na której kiedyś grałam.

Ile masz obecnie tatuaży?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile mam obecnie tatuaży. Koło lewego ucha mam trójząb (śmiech). Czaszkę z kwiatami na klatce piersiowej. „Mroczną twarz” na lewym ramieniu. A obok niego krzyczy Ozzy. Na przedramieniu mam mojego kota, który również  swoją drogą nazywa się Ozzy. Na prawej ręce od góry jarający kapitan, walenia, rybki, ster, serce. Na palcach napis „restless” oraz napis z boku dłoni,  którego nienawidzę i żałuje. Z lewej strony brzucha nieudaną czaszkę, która prosi się o cover up. Na lewym udzie kobieta clown (uwielbiam clowny) a poniżej ćmę. Na prawej nodze gryf i robala.

Liczyłaś kiedyś ile wydałaś na nie pieniędzy?

Wolę nie liczyć (śmiech).

Czy Twoje tatuaże mają dla Ciebie jakieś znaczenie? Czy po prostu fajnie mieć tatuaże?

Mam parę tatuaży, które mają znaczenie a reszta niekoniecznie.

Czujesz się dzięki nim bardziej sexy? I czy uważasz, że ludzie z dziarami są sexy?

Zdecydowanie czuje się bardziej pewna siebie. Co do ludzi z dziarami to, jeśli są to babole, znaki nieskończoności, tribale i tym podobne – nie.

A czy przeszkadzają Ci w pracy? Musisz je np. zakrywać? Czy możesz je dumnie pokazywać?

Tatuaże nigdy nie przeszkadzały mi nawet jak pracowałam w Polsce.

U kogo robiłaś dziary?

Tatuaże robiłam u kilku tatuażystów m.in. u Timura Lysenko, Izabeli Borowiak, Michała Roszkowskiego, Sławka Wasiaka i paru innych.

Z którego jesteś najbardziej dumna?

Uwielbiam mojego kota (Ozziegio) na przedramieniu i Ozziego, którego jestem fanką od dziecka.

A który bolał najbardziej?

Najbardziej bolało mnie udo, przy którym zaczęłam płakać (śmiech).

Na której części ciała nigdy nie zrobisz tatuażu?

Nie ruszę już więcej twarzy.

Co Twoja rodzina, znajomi lub obcy ludzie myślą o Twoich dziarach? Czy spotkałaś się z pozytywnym czy negatywnym odbiorem? Jakie były najdziwniejsze pytania lub reakcje dotyczące Twoich tatuaży?

Wydaje mi się, że wszyscy, którzy mają tatuaże spotkali się z negatywnym odbiorem. Ja spotkałam się z dosyć nieprzyjemną sytuacją w tramwaju, gdzie facet po trzydziestce chciał mi grzecznie mówiąc „rozwalić ryj” przez to jak bardzo się „oszpeciłam” w jego oczach. Najczęściej jednak spotykam się z pozytywnym odbiorem. A jeśli chodzi o rodzinę to mojej mamie bardzo się podobają i sama zaczęła się tatuować.

Czy masz plany na nowe tatuaże?

Pomysłów mam mnóstwo, ale póki, co skupiam się na skończeniu rękawów i klatki piersiowej. Później zobaczymy, co mi wpadnie do głowy.

Ilya Monzalevskiy

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.