Matching tattoos, czyli tatuaże dla par i nie tylko

INKspiracje lut 13, 2023

Matching tattoos to tatuaże nie tylko dla zakochanych par, ale również dla przyjaciół czy rodzeństwa. Identyczne lub uzupełniające się wzory podkreślają uczucie łączące parę lub podkreślają wyjątkowość więzi łączącą bliskie sobie osoby.


Najczęściej to puzzle, korony, znaczki nieskończoności lub króla i królowej, imiona, literki lub jakieś symbole związane z tym jak na siebie mówią czyli np. brzoskwinka i truskaweczka. Dość popularny teraz jest też motyw avocado. Dwie polówki z „ryjkami" jedna z pestką a druga wydrążana z pestki.

Tego typu tatuaż to może być bardzo oryginalny sposób wyrażenia swojej miłości czy przyjaźni, ale trzeba pamiętać o jednym. Tatuaże, w odróżnieniu od uczucia czy więzi do drugiej osoby, są na całe życie.

Sklep - Kosmetyki
Sklep - Kosmetyki
Kredyt na tatuaż - inwestycja w pasje i marzenia | Poradnik finansowy
Czy marzysz o wymarzonym tatuażu, ale obawiasz się wysokich kosztów? Nie martw się, istnieje na to sposób. Kredyt na tatuaż może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zrealizować swoje marzenia, ale nie mają wystarczających oszczędności. W tym artykule przedstawimy Ci zalety i wady finans…

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.