Tatuaż rękaw męski — najmodniejsze wzory. Ile kosztuje taki tatuaż?

INKspiracje cze 25, 2024

Zastanawiasz się nad pierwszą dziarą, tak? Tatuaż męski rękaw jest odważną opcją na początek. Składa się on z wielu wzorów, które są ze sobą umiejętnie połączone przez artystę. Skąd taka nazwa? Tworzy na Twojej skórze tak zwarty obraz, że wygląda jak element garderoby. Bądź spokojny, ciężko jest zapomnieć o jego istnieniu lub go przeoczyć. Chętnie opowiemy Ci o kilku kluczowych kwestiach związanych z tym rodzajem dziarania.


Męski tatuaż rękaw – najmodniejsze wzory, czyli motywy podróżnicze i postaci

Myśląc o najbardziej popularnym i najczęściej pojawiającym się elemencie na tatuaż męski rękaw, zegar zdecydowanie wychodzi na prowadzenie. Upływ czasu, przemijanie czy strata to motywy, o których myśli wiele osób. Podobnie las na tatuaż rękaw męski jest bardzo chętnie wykonywany. Tutaj znowu możemy nawiązać do podróży, natury człowieka czy połączenia z przyrodą.

Kolejnym ciekawym wzorem na tatuaż męski jest wilk. Mocno połączony z lasem, ale stanowi jednak odrębny motyw, który jest wykorzystywany przez tatuatorów. Nadaje ciekawego charakteru rękawowi. Możesz z powodzeniem połączyć wszystkie te motywy, tworząc oryginalną kompozycję, która będzie współgrała z Twoją osobowością i zainteresowaniami.

Inne popularne wzory męskich rękawów

Motywy geometryczne i abstrakcyjne również zyskują na popularności. Tatuaże te mogą być minimalistyczne, z prostymi liniami i kształtami, lub bardziej złożone, z detalami, które tworzą unikalne, dynamiczne wzory. Dla fanów historii i kultury, tatuaże inspirowane mitologią nordycką, takie jak runy, smoki czy wikingowie, również są doskonałym wyborem.

Jak dbać o męski tatuaż rękaw?

Najczęściej tatuaż rękaw męski jest kolorowy. Posiada wiele szczegółów, całą paletę barw i wzorów i jest niezwykle precyzyjny. Jednak w dalszym ciągu jest to obraz na skórze, która cały czas pracuje. Porusza się, poci, ma styczność z wodą i środkami do kąpieli. Dlatego musisz odpowiednio dbać oto, aby wzory z tatuażu - rękawa utrzymały swoją intensywność.

Przede wszystkim pamiętaj o regularnym nawilżaniu. Codziennie stosuj balsamy do ciała, które zadbają o Twoją skórę, a więc i dziarę. Po wykonaniu wzoru stosuj się rad artysty. Wykorzystaj wszystkie środki, które umożliwiają płynne gojenie się tatuażu oraz wpływają na jego trwałość i wygląd. Przez pierwsze tygodnie unikaj basenu. Chlor, który jeszcze jest spotykany w niektórych placówkach bardzo źle wpływa na tusz. Może dojść do rozlania się dziary, co zmniejszy Twoją radość z jego posiadania i będzie wymagało poprawki.

Jak długo może trwać tatuowanie całego rękawa?

Jeżeli masz cały pomysł, na przykład wiesz, że tribal jako tatuaż rękaw męski będzie pasował idealnie do Twojej koncepcji, możesz od razu umówić się na sesje z tatuatorem. W zależności od wzoru, możecie zamknąć się nawet w 3-4 sesjach po kilka godzin. Oczywiście, im bardziej skomplikowany wzór tym ten czas ulega wydłużeniu.

Bardzo często zdarza się jednak, że na początku nie wiesz, że chcesz rękaw. Zaczynasz od jednego tatuażu, do którego po pewnym czasie dochodzi kolejny. Aż w końcu łączysz wszystko w całość, tworząc tatuaż rękaw męski – patriotyczny, związany z przyrodą, nowoczesny lub inny. Wszystko jest zależne od Twojej koncepcji oraz wyobraźni. Tatuaż rękaw męski to wymagająca praca, która przynosi ogrom satysfakcji na koniec. Kiedy widzisz ostateczny efekt, czujesz ogromną radość z pracy, jaką wykonał tatuator.

Ile kosztuje tatuaż rękaw?

Cena tatuażu rękawowego zależy od wielu czynników, w tym od wielkości, złożoności wzoru, liczby sesji oraz renomy tatuatora. Średnio, koszt tatuażu rękawowego może wynosić od 2000 do 8000 złotych. Im bardziej renomowany artysta i im bardziej skomplikowany wzór, tym cena może być wyższa. Warto również pamiętać, że cena może obejmować koszty konsultacji, projektowania wzoru oraz opieki po tatuażu.

Tatuaż rękaw to poważna decyzja i inwestycja, dlatego warto poświęcić czas na wybór odpowiedniego artysty i dokładne zaplanowanie wzoru. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnym dziełem sztuki na swoim ciele przez wiele lat.

ZNAJDŹ TATUAŻYSTE

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.