Tatuaże naklejki - nowy trend w świecie tatuażu

INKspiracje gru 21, 2022

Sztuka tatuażu rozwija się z miesiąca na miesiąc, a każdego roku pojawiają się kolejne, silne trendy w tatuażu, które często zostają z nami na długo. Jednym z najnowszych trendów są tatuaże naklejki, które zyskują coraz większą popularność. Czym są tatuaże naklejki i dlaczego warto o nich wiedzieć?


Czym są tatuaże naklejki?

Tatuaż naklejka to wzór, który wygląda jak naklejony na skórę. Zazwyczaj są to mniejsze projekty, które mają kilka centymetrów, a najczęściej umieszczane są na rękach lub nogach. Przeważnie są to projekty przedstawiające postacie z bajek, które ukazane są na białym tle, przypominając przy tym naklejkę. Dzięki temu tatuaż nabiera efektu trójwymiarowości.

Jak dbać o tatuaż naklejka?

Świeży tatuaż naklejka wymaga regularnego mycia i smarowania kremem. Należy unikać moczenia tatuażu w wodzie, zwłaszcza w basenie lub w morzu. Najlepiej też na czas gojenia zrezygnować z uprawiania sportu lub innych aktywności fizycznych - należy chronić tatuaż naklejkę przed nadmiernym poceniem. Unikaj także noszenia zbyt obcisłych ubrań, które mogą pocierać o tatuaż. Nie drap tatuażu ani nie odklejaj skóry, gdyż może to spowodować utratę koloru i zwiększyć ryzyko infekcji. Tatuaż naklejka powinien być chroniony przed słońcem i światłem UV, ponieważ może to prowadzić do blaknięcia wzoru. Należy stosować kremy i balsamy specjalnie przeznaczone do pielęgnacji tatuażu. Pamiętaj, że dobrym sposobem na utrzymanie tatuażu naklejki w dobrej formie jest regularna opieka i dbałość o skórę.

Ile kosztuje tatuaż naklejka?

Cena tatuażu naklejki zależy od kilku czynników, takich jak dokładna wielkość, umiejscowienie i doświadczenie artysty. W większości salonów tatuażu cena minimalna zaczyna się od około 500 zł. W przypadku tatuaży naklejek, które mają zazwyczaj kilka centymetrów, koszt może wynosić od 500 do 1000 zł. Ostateczna cena zależy jednak od konkretnego artysty, u którego chcesz wykonać tatuaż.

Tatuaże naklejki - dla kogo?

Tatuaże naklejki są charakterystyczne i nie każdemu przypadają do gustu. Jednak w dzisiejszych czasach istnieje ogrom możliwości w wyborze idealnego tatuażu dla siebie, więc nie musisz podążać za każdym trendem. Jeśli jednak ciekawi Cię trend na tatuaże naklejki i uważasz, że taki projekt mógłby Cię zainteresować, warto zastanowić się nad wyborem doświadczonego artysty, który wykona dla Ciebie tatuaż dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

Last Minute Tattoo
Wolne sesje, guest spoty, walk in. Sprawdź i Zarezerwuj termin.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.